Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Kącik mola książkowego, czyli co czytasz

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Cytat Zamieszczone przez Cathyxyz1155 Zobacz posta
    Polecam "Grę Endera" Orsona Scotta Carda, naprawdę niesamowita powieść science fiction, myślałem, że wcześniej czytałem fajne, ale stały się naprawdę przeciętne przy tej książce. Wciąga i niesamowicie zaskakuje
    Widziałam, że jest film pod tym samym tytułem. Gra tam Harrison Ford o ile dobrze pamiętam. Jak to się ma do książki? Pewnie jak zwykle lepiej przeczytać niż oglądać Lubię temat Science Fiction, ale powiedzmy bez specjalnego przeginania. Będę musiała sięgnąć po tę książkę.

Ekoaudria2588
    Gość
    Od siebie polecić mogę "W ciemnościach strachu", "Szamo" - biografia Grzegorza Szamotulskiego, nie jest to typowa biografia, lecz zbiór ciekawych opowiadań
    Jak ktoś lubi kryminały niech przeczyta serie Simona Becketta i "Millenium" Stiega Larssona. Aktualnie czytam Mitologie Grecką, a po niej mam zamiar sięgnąć po książki historyczne Pawła Jasienicy Zna ktoś jakąś dobrą książke psychologiczną ?

Użytkownik Reputacja:   (0)
    Bardzo lubię książki wojenne mam kilka swoich takich co bardzo lubię np: Zdążyć przed Panem Bogiem,Rozmowy z katem polecam przeczytać, jeżeli ktoś lubi takie tematy. Czasem też czytam biografie wielkich sportowców, czy to legend albo ówczesnych takich jak Ronaldo, Ibrahimowicz . Legendy luis figo Raul.

Uprawnienia umieszczania postów