Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: sposób na kaca [+18]

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)

sposób na kaca [+18]

Pewnie każdy z nas to zna - fajna impreza, znajomi, alkohol...i tylko jeden problem - rano trzeba iść do pracy... Co robicie w takiej sytuacji? Jak radzicie sobie z kacem? Może macie jakieś sposoby, aby tego kaca w ogole nie miec? Słyszałem, że pomaga wypicie czegoś tłustego przed impreza, nie usmiecha mi się jednak picie oleju itp...
    Sam zauważyłem, ze mam mniejszego kaca kiedy nie mieszam alkoholi. Jak jest u Was?

NiktNic Doświadczony overclocker Reputacja:   (7) Awatar KtosCos
    Nie mam nigdy kaca, mam niezawodną metodę! Nie piję. Działa w 100% - polecam

Mieszanie alkoholu z tłustym? Mieszanie alkoholu z tłustymi potrawami źle się kończy
    Jak już pije, cokolwiek (wolę dobrą czystą, mniejszy kac), to nic nie jem.

Ale polecam wymieszać tłuste potrawy z wódką, piwem, szampanem, może jeszcze winem, jak tak lubisz mieszać
    Ciekawi Cię mój sprzęt? ^.^
    Spolier:
    | i5 3470 @ 3,8 | Spartan HE924 | MSI Z77A G43 | MSI HD 7850 | 4 GB Kingston Black | Barracuda 500GB + Goodram C50 120 GB | SPC M40 | TT Smart SE modular 530W |

Ex-Redaktor Ekspert overclockingu Reputacja:   (28) Awatar gtxxor
    Byłem niemal pewny, że ten temat założył Dziarson. Wchodzę i szok

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Tłuste spowalnia wchłanianie się alkoholu. Problem w tym, jak alkohol przegryzie sie już przez tłuszcz i sieknie z pełną siłą.

Ja osatnio nie mam z tym problemów, ale zawsze na dziewcztynie stosuję metodę, która prznajmniej częściowo ogranicza problem kaca. Po impreze przed snem należy nawodnić organizm - 1 lub 2 szklanki wody. Do tego witamina C, czy z tabletki, czy z owoców. Magnez, wapń itp. Trzeba uzupełnić braki. Do tego jak jest bardzo źle to aspiryna jeszcze przed spaniem. Zależy ile pijesz. Jak byś walił tyle co Dziara, to takie triki na nic ci się nie zdadzą. Jedynie co cię może uratować, to 0,5 na klina.

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar phobosq
    Cytat Zamieszczone przez Nifir Zobacz posta
    Jedynie co cię może uratować, to 0,5 na klina.
    Jeśli się obudzisz jeszcze przed kacem, to ryzykujesz zjazd

i właśnie dlatego nie starcza mi czasu na kręcenie!

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    WILLIAMS 2698

ja jak mam kaca to pije dużo wody niegazowanej np 2l potem ide biegać że się pot leje jak nie wiem i na koniec jeśli masz alkomat dmuchnij sobie i zobaczysz czy masz 0.000 czy 1 promil czy 2 z hakiem

twoja tesciowa Guru overclockingu Reputacja:   (40) Awatar Dziarson
    Kurna ktos mnie ubiegł
    NA kaca najlepsze jest pić dalej
    Z reguły trening czyni mistrza czyli jak walisz 9 browarów dziennie to kac nie doskwiera gorzej jak sie do tego wódy nachlejesz tak po 6 piwach i 4 setkach 2 dzień jest taki jakiś dziwny , ja na przykład jestem dalej na****ny
    Ale moja praca spokojnie wytrzeźwia w 10 minut .
    Co do jakiś takich kacowys specyfików to najlepiej chlać do 18-19 iść spać budzisz sie o 2 zlany potem walisz 2 litry wody idziesz spać wstajesz o 6 trzeźwiutki i dalej jest już git bo trzeba tylko przetrwać do 15 bo o 15 Jarda Bar otwiera

ps. |Takie tam z pamiętnika ALKOCHOLIKA
    xxxxxx(Wafel Trupka)I9 9900K Noctua NH-D15 G.Skill Trident 3200CL14 Rog Maximus Apex XI GTX 1060 ASUS xxxxxxx
    Samsung 960 Evo 256GB m.2 Samsung U28E590D 4K
    EVGA SuperNOVA 750 G2 750W RAZER DEATHADDER ELITE
    FUNTIC GEAR RUSCH ADATA XPG Emix H30+solo F30

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Ej, chyba nigdy nie widziałem tak wyraźnie napisanego posta przez Dziarę...

twoja tesciowa Guru overclockingu Reputacja:   (40) Awatar Dziarson
    Spoko dziabnelem se wczesniej 0,5 ruma czegewary ale juz odespalem pijam herbatkiem z cytrynom
    xxxxxx(Wafel Trupka)I9 9900K Noctua NH-D15 G.Skill Trident 3200CL14 Rog Maximus Apex XI GTX 1060 ASUS xxxxxxx
    Samsung 960 Evo 256GB m.2 Samsung U28E590D 4K
    EVGA SuperNOVA 750 G2 750W RAZER DEATHADDER ELITE
    FUNTIC GEAR RUSCH ADATA XPG Emix H30+solo F30

Użytkownik Ekspert overclockingu Reputacja:   (4) Awatar Gwynbleidd
    Po cytrynówce nie ma kaca. Alkohol zasadza organizm, więc dobrze jest zneutralizować PH. Witamina C to kwas, więc coś tam pomaga. Do tego, alkohol jest traktowany, jak trucizna, przez co nerki pracują jak szalone, dlatego trzeba nawadniać. Znaczna większość kacy, to odwodnienie.
    Jedzenie najpierw zalega w żołądku, ale potem w końcu zostanie strawione, a osoba pije cały czas, więc ją nagle sieknie.
    No i dobrze jest sobie przygotować florę bakteryjną w jelitach zawczasu, dwa dni przed chlaniem, zjeść raz dziennie duży jogurt naturalny.

Ale wystarczy dużo pić i regularnie siusiać.

Ja i tak się ograniczam do piwa. Oczywiście, piwo zaczyna się od 4,5zł wzwyż (dolna granica - Żywiec Porter).
    46% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 54% co lubią cycki wklej to na swój kanał

Uprawnienia umieszczania postów