Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Dobre seriale

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Cytat Zamieszczone przez ivanov Zobacz posta
    Nie ma sensu oglądać tego do końca, bo tylko się rozczarujesz
    W kolejnych sezonach jedyną naprawdę fajną postacią była Lila. Kilka miało spory potencjał (np. Sirko), ale to *******yli
    Sirko nie znam.

How i met your mother - do 5 sezonu było spoko, później coraz gorzej.

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar phobosq
    Z ostatnio oglądanych:
    Agents of S.H.I.E.L.D
    White Collar
    Person of Interest

A jak sobie coś przypomnę to jeszcze dopiszę. Generalnie to seriale (przynajmniej pierwsze sezony) są ostatnio lepsze od filmów w warstwie fabularnej, ale faktycznie potem producenci już zaczynają tylko odcinać kupony (vide House, Lost, czy ostatnio Fringe).

i właśnie dlatego nie starcza mi czasu na kręcenie!

NiktNic Doświadczony overclocker Reputacja:   (7) Awatar KtosCos
    Cytat Zamieszczone przez ivanov Zobacz posta
    The Walking Dead - do tej pory oglądnąłem cztery sezony i uważam, że serial naprawdę daje radę Co ważne nie zalicza spadku formy. Wprawdzie można zarzucić mu pewną schematyczność (szukają schronienia, potem je muszą opuścić i szukają następnego), ale jest ona - jak by nie patrzeć - uzasadniona, ma sens i nie jest irytująca.
    Wprawdzie niektórzy bohaterowie mnie strasznie irytowali (np. The Governor), ale za to inni są naprawdę ok. Jak tylko skończy się V sezon, to go łyknę na raz (tak jak robię z innymi serialami - jeden sezon traktuję po prostu jak jeden długi film).

Skoro nie oglądałeś 5 sezonu to spróbuje nie spojlerować.
    Ogólnie początku serialu były OK, ale wraz z kolejnymi sezonami moim zdaniem serial mocno traci...
    Jakby nie patrzeć jest to fantastyka postapokaliptyczna, z "zombie" w roli głównej oraz innymi ludźmi źle nastawionymi do "grupy ricka". Jednak każda inna grupa która wda się w wojnę z "grupą ricka" zawsze wygrywa, zawsze odnosi małe straty np. starcie z gubernatorem. Zginął tylko ten fajny dziadek a reszta cała i zdrowa :/
    Moim zdaniem jak na taki serial mało ludzi ginie.

Schematyczność niby jest, ale udaje im się to w miarę maskować po przez różne miejscówki
    A co do irytujących postaci - ten synalek ricka to chyba najbardziej irytująca postać, jednak tutaj jest postęp na + bo coraz mniej irytuje

Aha, tak nie pamiętam imion większości postaci

Flasha chciałem zacząć oglądać, bo w Bigbang'u często o nim wspominają, a nie mam zielonego pojęcia co to za koleś.

Arrow - zacząłem oglądać, bo nic innego nie było. Gra aktorska średnia, fabuła średnia, budżet bardzo średni, bo efekty marne. Zatrzymałem się na poprzednim sezonie i jakoś nie mam motywacji.
    Ten koleś jest z Arrowa i jest sporo nawiązań w arrowie do flasha i odwrotnie.
    Arrow no niby faktycznie średni serial, ale mi się podobają te postaci z komixów w serialu, takie fajne nawiązania
    Ciekawi Cię mój sprzęt? ^.^
    Spolier:
    | i5 3470 @ 3,8 | Spartan HE924 | MSI Z77A G43 | MSI HD 7850 | 4 GB Kingston Black | Barracuda 500GB + Goodram C50 120 GB | SPC M40 | TT Smart SE modular 530W |

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (25) Awatar ViNG
    Moda na sukces miazdzy
    4930k@4.7 AIO, Rampage IV BE, 4x2GB G.Skill Pi Black 2200@2400cl8, 980Ti LTG SLi, 2x1000W Seasonic Platinum, Pajonk

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Alarm fur Cobra 11 - świetny serial, zaczyna się prawie zawsze tak samo ale polecam tak czy siak

Chłopaki z baraków - super serial o ćpunach, alkoholikach, złodziejach i śpiących w samochodach (na PW dam linka do strony z 7 sezonami z lektorem)

Ogląda ktoś arrowa?
    Spolier:
    | i5 3470 @ 3,8 | Spartan HE924 | MSI Z77A G43 | MSI HD 7850 | 4 GB Kingston Black | Barracuda 500GB + Goodram C50 120 GB | SPC M40 | TT Smart SE modular 530W |

- NCFOM - Guru overclockingu Reputacja:   (30) Awatar MJ
    Co piątek pod blokiem po 22:00 leci Bonanza

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Kurde, tak mnie już trochę męczyło Supernatural. Obecnie 10 sezon i ciągle to samo. Jednak oglądając "Ask Jeeves", gdy dzieciaki zaśpiewały "Carry On My Wayward Son" aż ciarki mnie przeszły.

Deliruim - fajny serial byłby, ale ktoś go zwalił. Serial miał być na podstawie książki i w pilocie praktycznie całą książkę przedstawili :x
    Ale ogólnie, gdyby zrobili z tego ~2h film było by lepiej
    Spolier:

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Pierwszy i drugi sezon Person of Interest mogliśmy uznać za bardzo dobre, ale dopiero trzecia seria okazała się prawdziwym majstersztykiem. Obecnie to nie tylko jeden z najlepszych seriali ze stacji ogólnodostępnych, ale tytuł, który deklasuje niektóre faworyzowane przez widzów produkcje kablówek. Person of Interest to przede wszystkim sztandarowy przykład perfekcyjnej równowagi pomiędzy dramatem proceduralnym a prowadzeniem głównego wątku. Wprawdzie czasem jesteśmy świadkami słabszych pojedynczych historii, ale twórcy szybko to nadrabiają i zrzucają na widzów niesamowitą bombę. Odcinków tego drugiego typu w trzecim sezonie nie brakowało. Kilkukrotnie nie mogliśmy wyjść z podziwu, serce biło niezwykle szybko, a łzy same spływały po policzkach.

Uprawnienia umieszczania postów