Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Dobre seriale

Redaktor Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (0) Awatar Madzina
    Better Call Saul zacząłem oglądać... póki co wolno się rozkręca, ale mam nadzieję że będzie dobrą kontynuacją po Breaking Bad
    Intel i7-4770s
    Gigabyte GA-B85M-D3H
    Kingston 8GB DDR3 1866MHz
    MSI GTX 680

Użytkownik Reputacja:   (0)
    Jak dopiero zaczynasz to musisz się zdecydowanie wciągnąć i ten serial po prostu musi Cię bardzo mocno pochłąnąć : ) jeśli o mnie chodzi to sprawa się w taki sposób przedstawia, że po prostu no wiecie ja teraz już sobie zaczęłem coś takiego oglądać jak Dwóch i pół : D dobra komedia i bardzo fajne laski zawsze uncle charlie do domu sprowadza

NiktNic Doświadczony overclocker Reputacja:   (7) Awatar KtosCos
    BCS dopiero się rozkręca. Pierwsze odcinki były przeciętne, ale wiadomo, to dopiero początek
    Po ostatnim odcinku sezonu, już jest lepiej i coś czuję, że 2gi sezon już się rozkręci na maxa
    Ciekawi Cię mój sprzęt? ^.^
    Spolier:
    | i5 3470 @ 3,8 | Spartan HE924 | MSI Z77A G43 | MSI HD 7850 | 4 GB Kingston Black | Barracuda 500GB + Goodram C50 120 GB | SPC M40 | TT Smart SE modular 530W |

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar phobosq
    Wskrzeszam, bo w wątku o filmach zaczęliśmy coś o serialach rozmawiać. Jak dla mnie ostatnio filmy są ogólnie słabe i raczej stanowią raczej demonstrację VFX/CGI, a w serialach się robi klimat i akcja.
    No to ja pojadę historią z Netflixa od ostatnich:
    - Gran Hotel - kryminał, akcja na początku XX wieku, po hiszpańsku, ale nie wieje telenowelą - 9/10
    - The Man in the High Castle - na podstawie książki Dicka, który jest jednym z moich ulubionych autorów, mocno poryta alternatywna historia, oceny nie dam, bo jestem po dwóch odcinkach, ale siadło [nie ma na netflixie, kumpel mi to przyniósł ze swojego VOD]
    - Better Call Saul - zrobiłem 2 sezony, trochę przegadany, ale daje radę - 7/10
    - Under The Dome - zrobiłem całość, dwa pierwsze sezony spoko, trzeci IMHO doklejony na maxa i wiało Lostami, dlatego tylko 6/10
    - Breaking Bad - mógł się skończyć po trzecim sezonie, pierwsze dwa sezony 10/10, potem już siadło i będzie ogólnie 7/10
    - Daredevil - oglądam w tle podczas OC rano, traktuję go jako typowy zapychacz/tłumik dla SS - 7/10
    - Gotham - widziałem pierwszy sezon i kopie w tyłek, muszę w końcu zrobić drugi - 9/10

i właśnie dlatego nie starcza mi czasu na kręcenie!

Uprawnienia umieszczania postów