Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: [Publikacja] SilentiumPC Vero M1 600 W

Redaktor naczelny Ekspert overclockingu Reputacja:   (9) Awatar sido107

[Publikacja] SilentiumPC Vero M1 600 W

SilentiumPC dostarczyło do testów nowy model z rodziny Vero. Zasilacz posiada pół-modularne okablowanie oraz 600 W mocy całkowitej. Jednostkę oparto o nową platformę, a sprawność ma dochodzić do 87%. Vero M1 posiada jedną mocną szynę o dużej obciążalności (596 W). Co kryje się w środku? Czy przejdzie pomyślnie nasze testy? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w niniejszej publikacji.Zapraszamy.

LINK DO TESTU
    Ostatnio edytowane przez sido107 ; 26-02-2015 o 16:53

Użytkownik Ekspert overclockingu Reputacja:   (4) Awatar Gwynbleidd
    No i za****ście, chciałem zobaczyć test tego zasilacza na tym portalu.
    46% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 54% co lubią cycki wklej to na swój kanał

Lytek k***a Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Ja bym wolał zobaczyć test Vero L1 .
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

już jest

Ex-Redaktor Ekspert overclockingu Reputacja:   (28) Awatar gtxxor
    Do zasilaczy SPC od SAMY proponuję rozszerzenie platformy testowej o:

Z tą "cichą jednostką", to ja się nie zgodzę. Referent 290X w idlu też jest cichy. A 50% obciążenia dla tego PSU to de facto zestaw z GTX 960, gdzie wystarczy Fortron 350 W z Allegro za 50 zł. Jak się wrzuci coś konkretniejszego, to już zaczyna się zabawa, czyli... daje po uszach.

Użytkownik Ekspert overclockingu Reputacja:   (4) Awatar Gwynbleidd
    Okablowanie PCI-E to jakaś porażka dla zasilacza, którego moc na jednej mocnej linii +12V to 600W.
    Ale za tą cenę, to chyba nie ma sobie równych.
    46% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 54% co lubią cycki wklej to na swój kanał

G550M na DC-DC i pozamiatane.

Xor nie przesadzaj z tym wielkim hałasem. Do tych 50% wentyl jest naprawdę niesłyszalny. Porownanie z używanym zasilaczem z innej półki wydajnosciowej jest nie na miejscu.

Redaktor / Overclocker Ekspert overclockingu Reputacja:   (16) Awatar ludek
    Cytat Zamieszczone przez gtxxor Zobacz posta
    Do zasilaczy SPC od SAMY proponuję rozszerzenie platformy testowej o:

No ale bez przesady, nadal lubię SPC, lecz nie kocham. Kiedyś wymienili mi wentyle na lepsze gratis. Ja wiem, że to ich obowiązek, ale mnie to mile zaskoczyło, bo nigdy wcześniej nic takiego mnie nie spotkało

Cytat Zamieszczone przez sido107 Zobacz posta
    Xor nie przesadzaj z tym wielkim hałasem. Do tych 50% wentyl jest naprawdę niesłyszalny. Porownanie z używanym zasilaczem z innej półki wydajnosciowej jest nie na miejscu.
    Ale czy nie uważasz, że 50% w tym zasilaczu jest jak najbardziej osiągalne? Wystarczy 4690K + R9 290 i ten PSU robi się głośny... Tym bardziej, że u Ciebie jest dość chłodno. U mnie w pokoju jest lekką ręką 5*C więcej w otoczeniu. A już mówić o zasilaczu, że ma dobrą kulturą pracy, w kontekście 1400 RPM przy 70% to ewidentna przesada. W ten sposób każde AIO LC też jest ciche, bo do 50% obciążenia proca wentyle nie szaleją.

Kultura pracy żadna, regulacja 12 V przeciętna i cena, jak za G550M na modułach DC-DC. Produkt lipa totalna.

Test jak zwykle super, każdy kumaty znajdzie wszystkie informacje, tylko to podsumowanie...
    Ostatnio edytowane przez gtxxor ; 26-02-2015 o 23:42

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów