Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: sposób na kaca [+18]

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    A ja do wódy, zdecydowanie lepiej się czuję dnia następnego. Szczególnie jak jest zapijana wodą, lub wodą z cytryną - zero soków, coli i innego świństwa.

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (25) Awatar ViNG
    Na kaca ponoć najlepsza praca A tak szczerze to zależy jak się przygotowałeś do picia (żoładek)...oraz czym zagryzałeś po toastach Przy wiejskim stole na weselu szybko się nauczysz A jeśli chodzi o szklankę oleju to akurat jesteś w błędzie... jedna z lepszych metod na zabezpieczenie żołądka przed "satysfakcją zwrotną" Co tu więcej dodać...im więcej tłustego mięcha tym lepiej plus kiszone ogórki lub śledzik oraz więcej zapojki. A jak tankujemy na pusty żoładek to niestety....gorąca herbata bez curku (bo z cukrem będziesz żygał jak kot) co parę godzin...i ponad pół dnia na czczo (zero żarcia)....
    Ostatnio edytowane przez ViNG ; 08-04-2015 o 03:38
    4930k@4.7 AIO, Rampage IV BE, 4x2GB G.Skill Pi Black 2200@2400cl8, 980Ti LTG SLi, 2x1000W Seasonic Platinum, Pajonk

- NCFOM - Guru overclockingu Reputacja:   (30) Awatar MJ

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Sposoby na kaca: zanim zaczniesz pić alkohol
    wyśpij się, bo alkohol szybciej atakuje zmęczonych
    ugotuj "na rano" kwaśną zupę (kapuśniak, żurek albo ogórkowa), które dostarczą organizmowi witaminy C, bo będzie się jej domagał
    przed wyjściem z domu najedz się - to spowolni czas wchłaniania alkoholu
    możesz też sięgnąć po witaminy w tabletkach lub, jeśli oczywiście w nie wierzysz, preparaty niwelujące skutki upojenia
    zdecyduj się, co będziesz pił, bo mieszanie trunków grozi mega kacem
    i najtrudniejsze - jeśli palisz, spróbuj już od rana sięgać do paczki dwukrotnie rzadziej - nikotyna potęguje zatrucie alkoholowe

O, ważna kwestia - palenie. Jak jeszcze można było palić w pubach, to kaca łapałem po jednym czy dwóch piwach. Na mnie strasznie to działa, wystarczy że ktoś obok pali.

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (25) Awatar ViNG
    Przy wcztywaniu browarów palenie zwiększa kaca...w moim przypadku (organizm) jak za dużo się opale przy " jęczmiennych" to strasznie baniak później mnie napie****, a o dziwo przy "chmielu" nic nie czuję Przy wódeczce palić można do oporu, bo najważniejsza jest "zagryzka" oraz dużo "zapojki" Wiem, że są specjalne toasty "bez zapojki", ale wtedy...kiszony lub śledzik i ogień z mięskiem
    4930k@4.7 AIO, Rampage IV BE, 4x2GB G.Skill Pi Black 2200@2400cl8, 980Ti LTG SLi, 2x1000W Seasonic Platinum, Pajonk

True.

Użytkownik Reputacja:   (0)
    Dobry ten filmik jest z tą wodą mineralną; ) bardzo mi się podoba : ) u mnie spposób na kaca jest prosty - lecz się tym co trułeś : )czyli jak mam kaca po jakiejś wódce to zawsze z rana po prostu lubię się napić jakiejś flaszki i akurat to mi pomaga bo jak mawia mój znajomy Kazik po prostu trzeba robić klin klinem.

NiktNic Doświadczony overclocker Reputacja:   (7) Awatar KtosCos
    "Na kaca najlepsza praca", ale ten koleś nie wygląda jak by był na kacu. A gdybym takiego "mechaniora" przyłapał przy swoim aucie, w takim stanie, to chyba bym mu za****ł dosyć mocno czymkolwiek co miałbym pod ręką.
    Ciekawi Cię mój sprzęt? ^.^
    Spolier:
    | i5 3470 @ 3,8 | Spartan HE924 | MSI Z77A G43 | MSI HD 7850 | 4 GB Kingston Black | Barracuda 500GB + Goodram C50 120 GB | SPC M40 | TT Smart SE modular 530W |

Użytkownik Reputacja:   (0)
    Nie ma co mechanik pierwsza klasa łady bym mu nie dał naprawić może lepiej jak by sobie klina dał wtedy by mu puściło. Co do sposobu na kaca to zimny prysznic i duża ilość owoców cytrusowych!

Uprawnienia umieszczania postów