Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Dobre seriale

NiktNic Doświadczony overclocker Reputacja:   (7) Awatar KtosCos

Dobre seriale

Może nie film, a serial(e)
    Arrow i Flash

Arrowa oglądam od 2 sezonu, a Flasha dopiero 1 epizod ^.^
    Btw. Choć "reklama" flasha bardzo mi się nie spodobała.
    Dla niewtajemniczonych - Arrow miał tydzień przerwy między 7 i 8 epizodem a dodatkowo aby po 7 obejrzeć 8 epizod arrowa trzeba obejrzeć 8 epizod Flasha - bo jest jako wspólny :x
    Ciekawi Cię mój sprzęt? ^.^
    Spolier:
    | i5 3470 @ 3,8 | Spartan HE924 | MSI Z77A G43 | MSI HD 7850 | 4 GB Kingston Black | Barracuda 500GB + Goodram C50 120 GB | SPC M40 | TT Smart SE modular 530W |

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Hm, a co Wy na to, aby wydzielić osobny wątek dla seriali?
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

NiktNic Doświadczony overclocker Reputacja:   (7) Awatar KtosCos
    Ja na tak :p
    Ciekawi Cię mój sprzęt? ^.^
    Spolier:
    | i5 3470 @ 3,8 | Spartan HE924 | MSI Z77A G43 | MSI HD 7850 | 4 GB Kingston Black | Barracuda 500GB + Goodram C50 120 GB | SPC M40 | TT Smart SE modular 530W |

Dobre seriale

Wydzielam nowy wątek, zgodnie z prośbą
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Użytkownik Ekspert overclockingu Reputacja:   (4) Awatar Gwynbleidd
    Cytat Zamieszczone przez ivanov Zobacz posta
    Wydzielam nowy wątek
    Zabawnie to brzmi na forum komputerowym.
    46% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 54% co lubią cycki wklej to na swój kanał

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Flasha chciałem zacząć oglądać, bo w Bigbang'u często o nim wspominają, a nie mam zielonego pojęcia co to za koleś.

Arrow - zacząłem oglądać, bo nic innego nie było. Gra aktorska średnia, fabuła średnia, budżet bardzo średni, bo efekty marne. Zatrzymałem się na poprzednim sezonie i jakoś nie mam motywacji.

Za to Gotham strasznie mnie wciągnął. Suits - pierwszy serial ekstra, reszta to crap.

Z gatunku podobnego do Arrow to Supernatural. Bardzo lubię, ale budżet też słaby i gra Sama jest tak słaba, tak marna, że rzygać się chce.

Co do seriali to nie oglądam ich pasjami, bo niestety nie mam czasu, ale napiszę o tych, które widziałem.

Kompania Braci - uważam za absolutnie świetny serial. Po prostu kawał genialnej roboty. Każdy facet powinien to zobaczyć. W dodatku jest tylko 10 odcinków (ale za to jakich!), więc nie trzeba na to poświęcać pół życia.
    Pewnie dla sporej ilości osób prawię herezje, ale serial mi się bardziej podobał niż książka.

Dexter - na początku bardzo mi się podobał ten serial, bo pomysł na niego jest super, a główny bohater i poboczne postacie też były spoko (Masuka mistrz! ). Tym bardziej, że lepiej rozwiązuje niektóre wątki niż książka. Ale w pewnym momencie zaczęło się wszystko psuć. Każdy kolejny sezon był po prostu kompletnie schematyczny, co nie było fajne. Ale stwierdziłem, że dotrwam do końca.
    W dodatku ostatnie sezony to po prostu parada absurdów i głupot, która osiągnęła apogeum na sam koniec. Zakończenie tego serialu to po prostu jakaś kpina i monstrualny idiotyzm. Niestety bardzo się rozczarowałem, bo start serii pokazywał coś nowego, ciekawego i z potencjałem.

The Walking Dead - do tej pory oglądnąłem cztery sezony i uważam, że serial naprawdę daje radę Co ważne nie zalicza spadku formy. Wprawdzie można zarzucić mu pewną schematyczność (szukają schronienia, potem je muszą opuścić i szukają następnego), ale jest ona - jak by nie patrzeć - uzasadniona, ma sens i nie jest irytująca.
    Wprawdzie niektórzy bohaterowie mnie strasznie irytowali (np. The Governor), ale za to inni są naprawdę ok. Jak tylko skończy się V sezon, to go łyknę na raz (tak jak robię z innymi serialami - jeden sezon traktuję po prostu jak jeden długi film).
    Ostatnio edytowane przez ivanov ; 07-12-2014 o 12:09
    8018 MHz

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Cytat Zamieszczone przez ivanov Zobacz posta
    Dexter - na początku bardzo mi się podobał ten serial, bo pomysł na niego jest super, a główny bohater i poboczne postacie też były spoko (Masuka mistrz! ). Tym bardziej, że lepiej rozwiązuje niektóre wątki niż książka. Ale w pewnym momencie zaczęło się wszystko psuć. Każdy kolejny sezon był po prostu kompletnie schematyczny, co nie było fajne. Ale stwierdziłem, że dotrwam do końca.
    W dodatku ostatnie sezony to po prostu parada absurdów i głupot, która osiągnęła apogeum na sam koniec. Zakończenie tego serialu to po prostu jakaś kpina i monstrualny idiotyzm. Niestety bardzo się rozczarowałem, bo start serii pokazywał coś nowego, ciekawego i z potencjałem.
    O, dobrze wiedzieć. Ja zaciąłem się jakoś na 3 - 4 sezonie i z uwagi na schematyczność kolejnych odcinków itp. znudziło mi się... Wystarczył przypadkowy przechodzień, zabłąkana para nastolatków, dociekliwy patrol policji. Nie, on miał zawsze tak zaplanowaną kryjówkę, że mógł kroić pacjentów godzinami. Choć początek mi się podobał i nawet ostatnio myślałem, czy by do niego nie wrócić...

Nie ma sensu oglądać tego do końca, bo tylko się rozczarujesz
    W kolejnych sezonach jedyną naprawdę fajną postacią była Lila. Kilka miało spory potencjał (np. Sirko), ale to *******yli
    8018 MHz

Redaktor Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (0) Awatar Madzina
    +House of Card
    +Vikings
    Banshee
    Longmire
    Homeland
    +Suits
    +Game of Thrones
    +Sons of Anarchy
    +Breaking Bad
    Spartakus