Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Milusińscy

Użyszkodnik Extreme overclocker Reputacja:   (7) Awatar michi93
    to są szczury zaczepno obronne on zaczepia a Ty bronisz

nie obrażając nikogo i niczego dla mnie te psy są masakrycznie głupie
    Jestem debilem, choruję na dysmózgię, więc nie umiem sobie zmienić sygnatury

Ex-Redaktor Ekspert overclockingu Reputacja:   (28) Awatar gtxxor
    Mówiąc szczerze, to są terriery, a to oznacza, że mają swój rozum. Tyle tylko, że ich opinia jest często diametralnie odmienna od poglądów właściciela, co rodzi liczne nieporozumienia

Koniec końców to są psy myśliwskie (Yorki), z czego mało osób zdaje sobie sprawę, a psy myśliwskie głupie być nie mogą.

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Ja mam psa w 70% terrier i ona sprytnie łączy głupotę z inteligencją i sprytem tak więc ten tego...

NiktNic Doświadczony overclocker Reputacja:   (7) Awatar KtosCos
    Potwierdzam, mądry to on jest! U mnie trochę łóżko skrzypi jak wstaję z niego. Tylko wstaje a on już sobię otwiera drzwi i przychodzi się przywitać Bo wie, że później dostanie ciastko Leżeć, siedzieć, łapa - umie
    Chociaż lepsza sprawa - jak Mama pracuje na 3 zmiany to On o 6 rano zrywał się i stał już pod drzwiami jak tylko drzwi od klatki trzasnęły. Momentalnie
    Ogólnie, ten piesek jest mądrzejszy niż nie jeden człowiek
    Ciekawi Cię mój sprzęt? ^.^
    Spolier:
    | i5 3470 @ 3,8 | Spartan HE924 | MSI Z77A G43 | MSI HD 7850 | 4 GB Kingston Black | Barracuda 500GB + Goodram C50 120 GB | SPC M40 | TT Smart SE modular 530W |

- NCFOM - Guru overclockingu Reputacja:   (30) Awatar MJ
    Ja nic do jorkóf nie mam chociaż ich nie lubię, może inaczej...nie lubię "mody" na rasy. Generuje to tylko nielegalne hodowle gdzie zwierzaki są trzymane w strasznych warunkach, a wszystko jest podporządkowane jedynie zyskowi. Z samych jorkóf po prostu się śmieje, zwykłem ich przezywać przerośniętymi szczurami. Pamiętam jak w windzie dobiła babina z tym czymś a ja byłem na bani, no to jej cedzę ..."pani weźmie tego szczura bo mi paznokcie poogryza !!!"...kobita mnie szturcha a ja nie wiem o co kaman

Ze śmiesznych to jeszcze moja rudzia, ma spore gabaryty i jak wbija do kuwety przodem to myśli że jak łbem grzmotnie w tylną ścinkę to już jest odpowiednia pozycja. Efektem tego jest czasami "kabaczek" na gumowej podkładce, ale czasami też trafi do kuwety.

Mój pies nie lubi jorków (ja ich nie cierpię, brzydkie).

A skoro przy moim psie jesteśmy - płacze mi pod krzesłem to zdjęcia zrobiłem
    Nazywa się Chiquita (mówimy na nią Czika bo łatwiej, szybciej i wg. mnie ładniej)

Słodziak straszny, jest głupia i inteligentna, dzisiaj napadła mnie w łóżku maltretując, gdy nie drapałem jej to wystrzeliwała język (wie, że nie lubię lizania)

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Moja kotka nazywa się po prostu Kot
    Bardzo mądre zwierzę, nie ma z nim problemów, jedynie jest bardzo wybredne, jeśli chodzi o jedzenie.
    Lubi przebywać na dworze i wówczas łapie myszy w ilościach hurtowych

8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Wybrała sobie idealne miejsce na odpoczynek

Cytat Zamieszczone przez ivanov Zobacz posta
    Moja kotka nazywa się po prostu Kot
    Prawie tak cwane jak nazwać psa "ugryź"

Ale z innej beczki, jako że mam w grocie aż trzy kocie mordy mogę obserwować kocie patologie. Koryto dostają 3 -4 razy dziennie (tylko suche 24/7 do woli), ale nie sztuką jest wpierdzielić swoje. Najpierw trzeba sprawdzić czy "tamte" nie dostały czegoś lepszego. No i zaczyna się wędrówka wszystkich od michy do michy, wszystko w tempie błyskawicy. Wtedy lepiej nie przemieszczać się po grocie bo stratują dziadygi.

...zajęte, poszukaj se innego miejsca

Uprawnienia umieszczania postów