Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jaki program do obciążania Cepa?

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)

Jaki program do obciążania Cepa?

Siemanko, tyle jest tych programów do obciążania procka, tylko który jest najlepszy? Fajnie też by było jakby nie trzeba było za dużo ściągać
    Proszę doradźcie coś Z góry dzięki

Lytek k***a Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Ja polecam Prime95 i test In-place large FFTs. Cały poradnik do przeczytania tutaj.
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Wielkie dzięki tomcug za podesłanie linka do poradnika

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Ja polecam OCCT Linpack z włączonym AVX.
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Nikon D500 = Nikkor 17-55 mm f/2,8 = 2x Nikon SpeedLight SB-5000 = 1x Nikon SpeedLight SB-700

NIE odpowiadam na pytania na PW

Lytek k***a Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Ja tego nie używam, za bardzo wygrzewa procka i "glutowce" w nim throttlują .
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Forumowy dałn Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-27) Awatar haha3
    Od siebie polecam LinX bo jeśli proc jest niestabilny to wykrywa szybciej niż prime95
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Uprawnienia umieszczania postów