Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Monitor do 2000zł

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Ale po co mi lupa jak kupuje sobie odpowiednio wielki ekran.
    Lupą to sobie możesz mrówki jarać a nie

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    No to weź se ten TV i siedź przy nim przez rok!

Na razie i tak będę przed nim siedział ale boję się, że będzie to efekt solarium jak za długo posiedzę

Forumowy dałn Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-27) Awatar haha3
    Co za pitolenie
    Ja korzystam na codzień z telewizora 32" gram na nim, oglądam na nim i nic sie nie dzieje.
    Jest bardzo wygodny ale jak sie potem przesiądziesz na coś małego to będziesz olbrzymem tęskinł ;p
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Możliwe... Kiedyś jak do mnie do domu przychodzili i widzieli 52" TV to robili wielkie oczy, na co komu taki telewizor. Teraz w co drugim domu stoi TV 50" i nie jest to nic niezwykłego. Nie mniej jednak jak już bym chciał kupić coś o większej przekątnej jak 24", to brałbym coś z większą rozdzielczością.

Redaktor Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (0) Awatar Madzina
    24 cale + 1080p
    28 cali + 1440p
    >28 cali + 2160p

Tak z własnego doświadczenia Nie opłaca się inwestować w 4K na małych monitorach bo się to totalnie nie sprawdza bez skalowania. A w większych monitorach 1080 wygląda słabo, wydaje mi się że okolica 24 cali to jest dobra granica dla FullHD

A co do monitorów, to nie warto brać Tobie dwóch monitorów jak proponował Nifir, bo o ile nie pracujesz na PC to będą się marnować. Ale siedzieć czymś większym niż 30 cali to szacun miałem monitor 28 cali i to był maks na co bym się zdecydował Chociaż z drugiej strony apetyt rośnie w miare jedzenia. 30 Cali powinno dać radę ze spokojem ale FullHD to będzie pikseloza straszna
    Intel i7-4770s
    Gigabyte GA-B85M-D3H
    Kingston 8GB DDR3 1866MHz
    MSI GTX 680

Forumowy dałn Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-27) Awatar haha3
    Granie i obróbka grafiki na 32" to cut i mjut, aczkolwiek do pracy przydałby sie drugi monitor
    Ja mam FHD i nie jest źle biorąc pod uwagę że to jednak telewizor a nie monitor, jednak jak masz hajs na 4k to już bierz 4k, no chyba że kompa słabego masz
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

HWBot Team Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (1)
    Wg mnie

Po pierwsze, primo:
    Ten Twoj LG to wciaz dobry monitor.

Po drugie, primo:
    Dwa monitory sa za****ste. Wydajnosc pracy (np. na jednym edytujesz tekst a na drugim zrzynasz z Wipedii ), praca w kilku programach na raz (na duzym monitorze tez mozna, ale musisz sie irytowac z manualnym ustawianiem rozmiarow okna), granie i ogladanie Twitcha, itd. Znajdziesz wiele zastosowan.

Po trzecie, primo ultimo:
    Napisz czy te 2000PLN uwzglednia juz ewentualny zysk ze sprzedazy LG.

Cytat Zamieszczone przez haha3 Zobacz posta
    Granie i obróbka grafiki na 32" to cut i mjut, aczkolwiek do pracy przydałby sie drugi monitor
    Ja mam FHD i nie jest źle biorąc pod uwagę że to jednak telewizor a nie monitor, jednak jak masz hajs na 4k to już bierz 4k, no chyba że kompa słabego masz
    Grafikę obrabia się na monitorach do grafiki. Good luck with that size in good price.

Wydać to i nawet bym mógł 2x tyle ale nie chcę, szkoda mi wydawać tyle kasy na monitor jak za 3k mam 55" TV
    Myślę nad tym Acerem dość poważnie, nie wiem tylko co do jakości, bo od wielu lat raczej ta firma z tego nie słynie
    1440p spokojnie GTX780 ogarnie, nie gram w nowości, względnie obniżę detale a za rok pomyśli się o jakimś 980Ti z drugiej ręki pewnie.

Uprawnienia umieszczania postów