Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 98

Wątek: E-papierosy - dyskusja

HWBot Team Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (1)

E-papierosy - dyskusja

Uzywa ktos z Was papierosy elektroniczne? Jesli tak, to zapraszam do wymiany doswiadczen, opini i pogladow.

Narzutowy potwór Extreme overclocker Reputacja:   (35) Awatar tomcuk
    Nie używam żadnych, więc się nie wypowiem .
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Redaktor Początkujący overclocker Reputacja:   (0) Awatar igrz
    Eeeee bez wkręty na fajki, czasem zapalę marlrborasa od kolegi ale to się zamyka w 5 fajkach na tydzien, a jak wyjdziemy na piwo to 10. Więc nie jestem uzależniony ani nic, ale jak się jest, to ponoć łatwiej rzucić z e-szluniem. W zmaku to jest całkiem spoko, jakieś kaktusowe, morelowe itp zapachy wpsominam z korytarzy liceum

W każdym razie lepiej wcale, ale jak już musisz to lepiej e-faja i prawdziwe ew do piwka

- NCFOM - Guru overclockingu Reputacja:   (22) Awatar MJ
    Kto pije i pali tyn nima robali

Ostatnio jaram praktycznie samego elektryka ale zwykłym też nie pogardzę. Za wielki plus uważam brak typowego smrodu na grocie, no ale za to bywają problemy natury technicznej. Miałem zamiar kupić dobrego moda no ale na tą chwilę mam standard, paliwo to cuban tobacco 18 i chyba nic lepszego do tej pory mi nie podeszło. W moim odczuciu te e-fajki zdają nawet egzamin przy kielichu, przynajmniej ja nie mam z tym problemu. Chętnie się podzielę informacją tym co mam o ile będzie taka potrzeba.
    Ostatnio edytowane przez MJ ; 18-10-2015 o 08:01

twoja tesciowa Guru overclockingu Reputacja:   (31) Awatar Dziarson
    Palilem ,nie pale juz tylko popalam .
    Efajury palilem rok fakt ze mi nie smakowaly i przestalem jarac wogule teraz czasami ktos poczestuje ale nie mam to wplywu na poczebe jarania .
    Z fajami zwyklymi i elektrycznymi jest ten sam problem trzeba za nie placic i sa niezdrowe dlatego przestalem palic i juz tylko chleje
    xxxxxx Trupek I5 6600K 5GHz Noctua NH-D15 Corsair Veagance 16GB 3900MHz Asrock Pro 4 GTX 1080 Msi xxxxxxx
    Samsung 960 Evo 256GB m.2 Samsung U28E590D 4K
    EVGA SuperNOVA 750 G2 750W

Taa...jeszcze skończ z ciurlaniem a wezmą Cię na ministranta

- - - Aktualizacja - - -

// plany na przyszłość:

Aspire CF MOD Battery - można dawać grzały już od 0.3 Ohm (dostępne aku aż do 3500 mAh)
    Kanger Subtank mini - firmowe grzały 0.5 / 1.2 Ohm ale jest wszystko żeby kręcić samemu

...jedyny problem to zmiana mocy paliwa, przy takiej chmurze osiemnastka by mnie położyła

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (34) Awatar blabla123
    Zaraz jeszcze zacznijcie te efaje podkręcać i benche ma bota wrzucać!

Są mody o dużej mocy (cenie też) ale ja jestem praktykujący a nie lansujący

HWBot Team Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (1)
    Ja wlasnie mam Kanger Subtank Mini - fajna sprawa. Mozna go tuningowac / podkrecac tworzac wlasne coile (cewki) lub kupowac cewki 0.5 lub 1.5 Ohm w sklepie. Ale wybor jest teraz tak duzy, ze nie wiem czy nie wzialbym czegos innego. Nie mowie, ze Kanger jest zly, ale mozna wydac mniej lub wziasc cos lepszego albo bardziej "customizowalnego". Jest wiele opcji, ale Kanger jest mocno reklamowany i czesto ludzie go biora (w tym ja).

Dla takich modow stosuje sie zwykle liquidy o mocy 3,6 lub 12mg. Ja wlasnie przesiadlem sie z 6 na 12mg - mam nadzieje, ze na dluzej starczy, bo generalnie przy aktualnych cenach dobrych liquidow malo sie oszczedza pieniedzy. Dlatego ciekaw jestem czy ktos zna jakies sprawdzone i tanie liquidy, ktore mozna stosowac jako "all-day".

Nie pale juz 23 dni. No... z malymi chwilami zapomnienia.....

Ja kupuje LiQueen jak już wspomniałem cuban tobacco, 10ml kosztuje 18 zyla ale wprowadzili czteropak i kosztuje 49 zyla więc jak by nie patrzył 12.25 za flaszkie. Mocno się zawiodłem na mild black, smak skarpety noszonej przez co najmniej tydzień a potem to jarasz. Smak tzw. szmaty czyli knota bez olejku to przy tym pikuś, no i cena z kosmosu 20 zyla za 10ml. Wracając do parowników to ten mini porostu mi się podoba, są fajniejsze i bardziej zaawansowane ale grzały z siatki mesh to nie dla mnie (zwłaszcza na kacu ).

Uprawnienia umieszczania postów