Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 112

Wątek: E-papierosy - dyskusja

- NCFOM - Guru overclockingu Reputacja:   (30) Awatar MJ
    No więc tak, zgodnie z przewidywaniami Zeus RTA single coil daje radę. W prawdzie mała pojemność bo tylko 4ml ale nic nie kapie i nie poci się od spodu, prostota obsługi i przyjemność z jarania.

Z Kylin'em jest trochę cienko bo jednak potrafi się dość mocno "zmoczyć", bez znaczenia ile watki i jakie grzałki. Zapodałem dwie grzałki (razem 0.15) i chmura fajna ale leje pod siebie jak rasowy menel

...doszedłem do wniosku że po pierwsze zapodam jeszcze jednego tanka (Ammit dual coil v2) a po drugie muszę powoli przechodzić na TC, wprawdzie dodatkowe koszty bo SS lub Ni ale powinno być lepiej z chmurą.

Czas zapodać coś na szybkie wypady na miasto, postanowiłem się dozbroić w drippera OBS Cheetah II RDA

- - - Aktualizacja - - -

aktu:

Kompletowe grzały to cienizna choć już cieszy, ale deck jest super i pewnie usadzę tam caterpilary lub dorodne fused claptony (tak ze 4core) to będzie można wędliny wędzić na grocie

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Taa dorzucę turbosprężarkę, podtlenek azotu i będzie można się nawdychać za wsze czasy. Normalnie widzę, że te epety to bolidy F1

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Wszystko zależy od własnych preferencji, tak wybieram sprzęt żeby spełniał moje założenia. Nie obkładam się jakimś uber szajsem tylko tym co da mi odpowiednią ilość pary i nie będzie jakoś trudny w obsłudze, ot założyć grzałki i od czasu do czasu zmienić watkę. Dripper był mi właśnie potrzebny na wypady poza grotę, podlać - dwa / trzy konkretne buchy i do kieszeni. Ale fakt, ciut lepszy sprzęt daje satysfakcję i pozwala na dodatkowe oszczędności, nie muszę kupować grzałek bo wystarczy używkę dobrze wypalić i zapodać nową watkę. Tak pi x drzwi koszt jarania to 64zyla, dwie butle po 110ml dorobionego towaru bo watka tak szybko nie wychodzi. Jedynego czego się jeszcze nie dorobiłem to ceramiczna penseta, ale i bez tego można się obejść.

Kurła diesel musi dymić! XD

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

boska prostota

całkiem git szisza ino dobrać płyn na denko

A tak na poważnie postanowiłem rozszerzyć asortyment o Ammita 25, w sumie to mi brakuje tanka pod smak który by nie chlał jak ruski kraz

Już ukręciłem 8 zwojów spaced na rdzeniu 3.5mm SS316, myślę że będzie i tak w pyte pary ale nie będzie tak żłopał

Łaaaaaaaaał

Przewidywania się sprawdziły, grzała wyszła 0.5 (8 zwojów 0.5mm na rdzeniu 3.5mm SS316) a smak i ilość pary powala

Jest extender ale w sumie go olewam bo mam zamiar się cieszyć tym co jest, a jest dobrze

...spokojnie mogę przyznać znak jakości starucha, choć nie jest to mój ulubiony sprzęcior ...dripper od OBS wali na kolana z setupem mojego wykonania

Ha, w ramach przedziwdziałania własnemu zacofaniu dograłem do Predatora 228 nieoficjalny sofcik

https://nfeteam.org/

Faktycznie jest sporo na plus i nazywanie tego namiastką DNA nie jest przesadą, wszystko gładko i sprawnie

...polecam

- - - Aktualizacja - - -

Najlepsze jest wstępne podgrzanie grzałki, są trzy metody ale podbicie procentowe to miód

Firmowo było podbicie sztywne ale po zmianie parownika była sraka, teraz ten problem jest usunięty. Trochę szkoda że zmienili profile aku, we wcześniejszych buildach można było wybrać do najbardziej popularnych a teraz standard lub trzy krzywe rozładowania do samodzielnego rozpisania.

Lytek menda Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Nic z tych kilku ostatnich postów nie rozumię
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Nie tylko ty... ja to już nawet chciałem dzwonić na bagiety, bo myślałem, że jako bobmere budujo!!!

Uprawnienia umieszczania postów