Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105

Wątek: E-papierosy - dyskusja

- NCFOM - Guru overclockingu Reputacja:   (22) Awatar MJ
    No więc tak, zgodnie z przewidywaniami Zeus RTA single coil daje radę. W prawdzie mała pojemność bo tylko 4ml ale nic nie kapie i nie poci się od spodu, prostota obsługi i przyjemność z jarania.

Z Kylin'em jest trochę cienko bo jednak potrafi się dość mocno "zmoczyć", bez znaczenia ile watki i jakie grzałki. Zapodałem dwie grzałki (razem 0.15) i chmura fajna ale leje pod siebie jak rasowy menel

...doszedłem do wniosku że po pierwsze zapodam jeszcze jednego tanka (Ammit dual coil v2) a po drugie muszę powoli przechodzić na TC, wprawdzie dodatkowe koszty bo SS lub Ni ale powinno być lepiej z chmurą.

Czas zapodać coś na szybkie wypady na miasto, postanowiłem się dozbroić w drippera OBS Cheetah II RDA

- - - Aktualizacja - - -

aktu:

Kompletowe grzały to cienizna choć już cieszy, ale deck jest super i pewnie usadzę tam caterpilary lub dorodne fused claptony (tak ze 4core) to będzie można wędliny wędzić na grocie

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (43) Awatar blabla123
    Taa dorzucę turbosprężarkę, podtlenek azotu i będzie można się nawdychać za wsze czasy. Normalnie widzę, że te epety to bolidy F1

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Wszystko zależy od własnych preferencji, tak wybieram sprzęt żeby spełniał moje założenia. Nie obkładam się jakimś uber szajsem tylko tym co da mi odpowiednią ilość pary i nie będzie jakoś trudny w obsłudze, ot założyć grzałki i od czasu do czasu zmienić watkę. Dripper był mi właśnie potrzebny na wypady poza grotę, podlać - dwa / trzy konkretne buchy i do kieszeni. Ale fakt, ciut lepszy sprzęt daje satysfakcję i pozwala na dodatkowe oszczędności, nie muszę kupować grzałek bo wystarczy używkę dobrze wypalić i zapodać nową watkę. Tak pi x drzwi koszt jarania to 64zyla, dwie butle po 110ml dorobionego towaru bo watka tak szybko nie wychodzi. Jedynego czego się jeszcze nie dorobiłem to ceramiczna penseta, ale i bez tego można się obejść.

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (43) Awatar blabla123
    Kurła diesel musi dymić! XD

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów