Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Grafika vRam 2015/2016

Lytek k***a Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Chłopie, ogarnij wreszcie, że w cenie zestawu z FX-em możesz mieć dużo wydajniejszy zestaw Intela. Pytałeś się o ilość VRAM, odpowiedź dostałeś. Więc w czym problem? Odnośnie wydajności poszczególnych GPU, testów przecież nie brakuje. Masz kasę, kupujesz GTX 970. Nie masz, bierzesz GTX 960. Proste jak drut.
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Czego nie weźmie i tak będzie to poziom i5 750 + OC patrząc na wydajność cepa, więc raczej bieda jak na gry 2014-2016 w 1080p + 60fps
    Chyba, że miał na myśli detale medium w co bardziej wymagających pozycjach.

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar phobosq
    Cytat Zamieszczone przez DziczkuPL Zobacz posta
    No ludzie patrzcie się ale bystrzak Amerykę odkrył może Krzysztofa Kolumba wygryziesz FX 8350 nie jest ultra super duper dobry tak jak ty nie jesteś dobry w te klocki. Lecz wystarczy sterowniki od Nvidii i FX hula ładnie a mi do 1080p nie trzeba 120fps ów bo tyle mój monitor 59Hz nie pociągnie. Dlatego pytam się o GPU jakie warto zainwestować Bo zawsze można MOBO + CPU sprzedać i kupić dupnietego naciągacza i7 skylake. Bo dzieciaku zajmij się mikro technologią a potem na temat CPU gadaj są już poważne testy o CPU od Intela i ładnie ukazują ze dzięki sterownikom systemowym takie dobre osiągi mają bo są na poziomie FX lub ciut lepiej bez tych sterowników

Powtarzam jeszcze raz do prehistorycznych osobników mam w du... wasze komentarze do mojego CPU. Pytam o GPU która była by odpowiednia aby pociągnęła w 1080p na wysokich ustawieniach Wiesia 3, GTa5, mad Maxa, czy podobne gry do wymienionych Chyba jasno zadałem pytanie
    Był krótki moment, kiedy chciałem zareagować na te prowokacje i przytyki, ale myślę sobie, będę ponad to, spodziewałem się raczej hasła w stylu "p#$%dol się", ale trudno. Gościu, zrobisz, co chcesz, ale tomcug już Ci poradził.

i właśnie dlatego nie starcza mi czasu na kręcenie!

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (8) Awatar JacekMlynek
    [troll]Chłopie za rok to nie wiadomo. Jak masz 5 tysi miesięcznie to kup se teraz titana x, a za miesiąc se dasz 2 do sli.[/troll]
    A tak na poważnie to określ budżet.

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0) Awatar DziczkuPL
    Cytat Zamieszczone przez JacekMlynek Zobacz posta
    [troll]Chłopie za rok to nie wiadomo. Jak masz 5 tysi miesięcznie to kup se teraz titana x, a za miesiąc se dasz 2 do sli.[/troll]
    A tak na poważnie to określ budżet.
    Ludzie czemu wy myślicie że FX 8350 jest mega zły jest słaby ale nie na tyle aby nie pociągnął gier z 2014 czy 2015 roku w 1080p. Co do ostawień to nie mówię o ULTRA mi średnie / medium wystarcza w latach 1995-99 grałem w crapy graficzne i jakoś żyje a miałem masę fanu z gier..

Gry które mają nacisk na CPU większy niż GPU to trzeba dobrego proca. Ale nie ma wielu takich gier na PC, 70% gier to gry potrzebującej dobrej- mocnej grafiki. Dlatego pytam się jaką dobrać aby powiedzmy aby była w 90% wykorzystana. czy tak trudno odpowiedzieć na to pytanie Kupowanie GTX 980 Ti do Fx to pomyłka więc dlatego pytam. jak bym był głupi to bym kupił GTX 980 Ti lub Titan X a po co jak nie wykorzystam.

Dlatego grzecznie się za pytałem a tu wybuch zaraz bo Gość z Fx-em chce grafikę kupić jak ten Fx to crap super podejście.

Przypominam że mam od 3 lat płytę pod Fx i miałem parę stówek na CPU bo poprzedni uległ zniszczeniu wiec trafiła się okazja to za parę stówek nówkę zakupiłem na gwarancji. Więc chcę zmienić GPU bo coś też szwankuje znaczy nie wyrabia w nowych grach grafika z 2011 roku średniej półki to nie ma czego oczekiwać

Czekam na propozycje powiedzmy grafik

Forumowy dałn Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-27) Awatar haha3
    Nosz do qrwy nędzy

Przecież powiedzieliśmy ci że GTX 960 do twojego procka.
    Kart aemde nie bierz pod uwagę bo ci komputer spłonie, na dodatek będzie marna wydajność bo ci GPU CPU zagryzie.

Jaką wersję kupisz to od ciebie zależy, w wersji 2gb czasem trzeba troche zjechać z tekstur jednak różnica w jakości jest niewielka.

Osobiście do twojego CPU nie brałbym GTX970.
    Możesz szukać starych kart (bo w końcu masz prehistoryczny procesor ) typu GTX 680 itp.
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Użytkownik Ekspert overclockingu Reputacja:   (4) Awatar Gwynbleidd
    Po 1. Dlaczego ten prymityw, ignorant i niedorozwój umysłowy (inaczej nie wytłumaczę tak zaniedbanej umiejętności czytania ze zrozumieniem) szukający zaczepki nie ma bana?
    Po 2. Amerykę odkryli wikingowie.

Cytat Zamieszczone przez DziczkuPL Zobacz posta
    Czekam na propozycje powiedzmy grafik
    Nie doczekasz się.

@haha3
    *******ol się od 680gtx.
    46% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 54% co lubią cycki wklej to na swój kanał

Lytek k***a Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Przecież już dostał propozycje, to kolejnych rzeczywiście może nie doczekać .
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Proponuję GT730, bo ma 4GB pamięci! Nie jak to oszukane GTX970

Uprawnienia umieszczania postów