Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Karta dźwiękowa 130zł

Forumowy dałn Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-27) Awatar haha3

Karta dźwiękowa 130zł

Cześć.
    Zastanawiam się nad kupnem karty dźwiękowej do kompa.
    Myślę że to by była karta wewnętrzna tylko czy jest sens kupować kartę za 130zł?
    Czy takie karty grają lepiej od zintegrowanych w najnowszych płytach głównych ze średniej/wysokiej półki?

Karta pracowałaby z płytą Maximus III Formula (tymczasowo z P5Q)

Głośników i tak nie mam zbyt dobrych, słuchawek tym bardziej ale chciałbym zrobić zakup przyszłościowy.
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Jak długo jesteś w stanie się wstrzymać z zakupem? Sam się zastanawiam nad słuchawkami i kartą dźwiękową, więc właśnie się staram o wypożyczenie sprzętu do testów.

dobrze sie składa, hajs już mam ale nie śpieszy mi sie zbytnio bo karta będzie do M3F bo tam nie mam żadnej a w P5Q coś tam gra więc przeżyje
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Redaktor i Administrator Extreme overclocker Reputacja:   (20) Awatar majkel_94
    Xonar DX, sam kupiłem za 130zł właśnie
    | Intel Core i7 2700K @ 4,5 GHz 1,35V | Gigabyte Z68X-UD3H LGA1155 | Kingston Savage 2x8 GB @ 2133 MHz CL9 1.65V |
    | 2x Samgate F3 500GB HD502HJ - Hybrid RAID 0+1 | Kingston HyperX 3K 240GB SATA III | Corsair VS650 |
    | Gigabyte GeForce GTX 970 4GB Gaming G1 @ 1550/7200 MHz | Xonar DX | BitFenix Shinobi | Dell P2414H 24" 1080p AH-IPS |

Cytat Zamieszczone przez Nifir Zobacz posta
    Jak długo jesteś w stanie się wstrzymać z zakupem? Sam się zastanawiam nad słuchawkami i kartą dźwiękową, więc właśnie się staram o wypożyczenie sprzętu do testów.
    Starasz się. Miło. Tylko czy i kiedy to dostaniesz?
    3520MHz -------- 7220MHz

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (2)
    Ja mam kartę Asus Xonar DGX a wcześniej miałem Xonar DG. To jedno i to samo tylko inne podejście do płyty. Karta tania do 130zł a gra swietnie i ma wbudowany wzmacniacz słuchawkowy. Moim zdaniem do tej ceny najlepszy wybór. Słuchawki mam Philips-y SHP2500

Użytkownik Ekspert overclockingu Reputacja:   (4) Awatar Gwynbleidd
    Na kartę dźwiękową wydałeś prawie 3x tyle, co na słuchawki?
    46% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 54% co lubią cycki wklej to na swój kanał

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (2)
    Słuchawki miałem wcześniej, karta dźwiękowa w starym PC odmówiła posłuszeństwa więc kupiłem nową. I tak zostało. Jak te dobrze grają to nie wiem po co mam kupować lepsze.

Redaktor i Administrator Extreme overclocker Reputacja:   (20) Awatar majkel_94
    Cytat Zamieszczone przez Curtix Zobacz posta
    Słuchawki miałem wcześniej, karta dźwiękowa w starym PC odmówiła posłuszeństwa więc kupiłem nową. I tak zostało. Jak te dobrze grają to nie wiem po co mam kupować lepsze.
    Żeby grały świetnie lub wyśmienicie, a nie tylko dobrze?

Nie masz odniesienia do dobrego sprzętu, więc pierniczysz o super słuchawkach za 5 dych
    | Intel Core i7 2700K @ 4,5 GHz 1,35V | Gigabyte Z68X-UD3H LGA1155 | Kingston Savage 2x8 GB @ 2133 MHz CL9 1.65V |
    | 2x Samgate F3 500GB HD502HJ - Hybrid RAID 0+1 | Kingston HyperX 3K 240GB SATA III | Corsair VS650 |
    | Gigabyte GeForce GTX 970 4GB Gaming G1 @ 1550/7200 MHz | Xonar DX | BitFenix Shinobi | Dell P2414H 24" 1080p AH-IPS |

Ptysio jestem Extreme overclocker Reputacja:   (10) Awatar Nifir
    Cytat Zamieszczone przez majkel_94 Zobacz posta
    Żeby grały świetnie lub wyśmienicie, a nie tylko dobrze?

Nie masz odniesienia do dobrego sprzętu, więc pierniczysz o super słuchawkach za 5 dych
    True.

Uprawnienia umieszczania postów