Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Jaka płyta główna Z170 - pilne

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar phobosq
    Cytat Zamieszczone przez tomcuk Zobacz posta
    Niby dlaczego ?
    Bo płacisz za logo ROG, a nie dostajesz połowy opcji, np. profili pamięci. Lepiej dołożyc 50 zeta i wziąć Gene. Albo faktycznie gigusia UD3, albo Asrocka Extreme4

i właśnie dlatego nie starcza mi czasu na kręcenie!

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    a jeśli polecacie tak gigusia UD3 to mogę wiedzieć czym się rożni od wersji gaming 5 ?

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar phobosq
    Na Gaming 5 masz drugą sieciówkę na chipsecie Killer 2200 i płacisz za to ekstra 100 PLN.
    PS. Tak ciężko wrzucić je w porównanie w ulubionym sklepie lub na stronie producenta?

i właśnie dlatego nie starcza mi czasu na kręcenie!

Więc UD3 wygrywa tutaj z Gaming 5 odnośnie ceny. a A jak wygląda sprawa porównania Asusa PRO Gaming do UD3 i M5 ? Która ma lepszą sekcje zasilania ? Jakieś plusy i minusy ?
    Ostatnio edytowane przez Lukasz369ns ; 16-11-2015 o 19:21

Lytek k***a Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Cytat Zamieszczone przez phobosq Zobacz posta
    Bo płacisz za logo ROG, a nie dostajesz połowy opcji, np. profili pamięci. Lepiej dołożyc 50 zeta i wziąć Gene. Albo faktycznie gigusia UD3, albo Asrocka Extreme4
    Punktów pomiarowych też "ni ma", ale to nie zmienia faktu, że dostajesz wciąż kawał porządnego mobasa (oczywiście mam na myśli "domowe" zastosowania). Sam bym jej nie kupił, bo uważam, że zwykłemu "użyszkodnikowi" wystarczy GA-Z170-HD3, a wszystko powyżej to zbędna fanaberia. Tyle, że ludzie biorą nawet G1 za ponad dwa "koła" i w dodatku nie kręcą, więc ten tego... .
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Czyli jeśli będę używał komputera do gier i grafiki i będę chciał go chociaż trochę podkręcić to i tak wystarczy gigabyte z170 ud3 a jeżeli chce płacić 100zł więcej za kartę LAN drugą to mogę kupić gaming 5 ? A czy dla laika w podkręcaniu nie lepszym wyborem będzie Asus Pro gaming ze względu na oprogramowanie? Te sekcje zasilania mają jakieś znaczenie czy w tym przedziale cenowym 700-800zł (8-12faz) przy lekkim podkęceniu np. do 4,4Ghz ma znaczenie ?

Lytek k***a Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    To nie ma żadnego znaczenia, na każdym mobo "wydusisz" z procka porównywalne OC.
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

A jak wygląda kwestia użytkowania ? tzn. na przestrzeni lat zużywanie się płyty głównej ?

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (24) Awatar Blue
    Cytat Zamieszczone przez factors Zobacz posta
    Bo czerwone, a wszystko co czerwone klei sie do AMD i dalsza cześć już znana.
    @Blue już katował ten sprzęt więc wie.
    A tak nawiasem to Ty polecasz tylko ten sprzęt co w łapkach miałeś

Wystarczy poczytać parę publikacji i opinii na temat danego sprzętu i wszystko jasne.
    Ja do AMD nic nie mam, poza tym, że nie potrafią zrobić dobrych proców, sterów itp.
    Nie katowałem, takiego szrotu nie opłaca się katować.
    Intel Core i7 6700k@NZXT Kraken X61 / ASUS Maximus VIII Extreme / 4x4GB Kingston HyperX 3000MHz@CL15 / ASUS GTX 970 / Enermax Platimax 80Plus Platinum 600W / Samsung 128GB 840PRO / Samsung 120GB 850EVO / Seagate ST31000524AS 1TB / WesternDigital WD15EARS 1,5TB / Corsair Carbide Air 540 / Razer Ourobouros / Razer Blackwidow Ultimate Stealth 2014 / Razer Goliathus Extended / Razer Hammerhead Pro

Dalej zastanawiam się nad Gigabyte gaming 5 a asus Pro gaming - szczególnie czym jest spowodowane wyższe zużycie energii po podkręceniu, oraz czy dam sobie radę jako laik z UEFI gigabyte

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów