Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Jaka płyta główna Z170 - pilne

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Ale jakoś mam więcej zaufania do Asusa, tylko nie wiem czy jedyna różnica miedzy PRO Gaming a A jest kolor i inna karta dźwiękowa.
    Chociaż w sumie patrząc na testy ASrock ma więcej do zaoferowania na podstawce(jakieś duperele) a do tego w testach z karta DELUXE wypada tak samo więc nasuwa się myśl czy jednak nie wybrać ASrocka. Tak wiem niezdecydowany jestem ale chciałbym kupić coś najlepszego cena/jakość.
    Ostatnio edytowane przez Lukasz369ns ; 17-11-2015 o 12:20

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (16) Awatar factors
    Dostałeś sporo propozycji z wyjaśnieniami dlaczego, ale nadal masz problem bo nie wiesz co wybrać.
    Podaj nam do czego będziesz używał sprzęt a na pewno uzyskasz odpowiedź.
    Ekstremalne OC, grafika komputerowa, gry, czy zwykłe zastosowanie domowe?
    i5 750 @4GHz + ASUS p7p55d-le + 2x4GB patriot 2000MHz CL9 + EVGA GTX 770 SC ACX + OCZ corexstream 500W SLI PSU

To tak, komputer będę używał w najnowszych grach komputerowych, programach graficznych jak 3ds max, autocad, photoshop, będę posiadał gtx970 oraz monitor dell u2515h. Overclocking na pewno się przyda ale znawcą w tym segmencie nie jestem więc oprogramowanie użytkowe mile widziane (nie z poziomu uefi). Lubię bajery ale także jakość/cena. Pro Gaming wypada gorzej w testach niż z170-a nie wiedząc czemu. Natomiast asrock jest to wersja porównywalna z pro gaming odnośnie wydajności natomiast posiada wskaźnik błędów na płycie, reset, itp. Zależy mi także na jak największej bezawaryjności sprzętu i stabilności.

Lytek k***a Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Nie chcesz ASRocka, bierz płytę ASUS. Prosta sprawa, nie ma co sobie komplikować. Prawda jest taka, że co nie wybierzesz, to będziesz zadowolony.
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Na 95% wezmę Asus Z170-A ze względu na bardzo duże podobieństwo do Pro Gaming no i ma wejście PCI, a z pewnością będę dokupował Prodigy HD2 - dzięki za podpowiedzi

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0) Awatar zaodrze244
    Nie zapomnij o fanxpert którego ma asus to jego największy atut na tle pozostałych płyt.
    i7-4790k @ 4,6GHz | ASUS Z97-PRO Wi-Fi AC | 2x8GB G.SKILL TridentX 2133 CL9 @ 2200 CL9 | Gigabyte GTX 980Ti G1 Gaming | Super FLower Leadex Platinum 1000W | Samsung 840pro 128GB | Crucial M4 128GB | CoolerMaster HAF X | Sound Blaster ZxR | Dell U2713HM

Może teraz pytanie z innej beczeki ale czy zmieści mi się do płyty Asusa z170-A chlodzenie Noctua nh-d14 z g.skill 2x8gb ripjaws v ? Czy będę musiał szukać wersji slim?

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0)
    U znajomego bawiłem się Z170 Extreme4 , w porównaniu do mojego Z97 Extreme6 nie ma dużych różnic , więc mysle że ona bd odpowiednim wyborem
    Często też ludzie biorą Z170 pro Gamer od Asusa , niby dobra lecz nie bawiłem sie nia

Jakby cos Extreme4 też ma pci i do tego złącze M.2 na ssd

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów