Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Project Fusion

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0)
    No akryle planuje, ale ten wąż primochilla, możesz coś więcej na jego temat powiedzieć?

Ex-Redaktor Ekspert overclockingu Reputacja:   (28) Awatar gtxxor
    Cytat Zamieszczone przez PatrykT Zobacz posta
    No akryle planuje, ale ten wąż primochilla, możesz coś więcej na jego temat powiedzieć?
    Robiłem eksperyment z kolorowymi akrylami - zawsze miałem ten problem przy gięciu, że na łukach tworzyły się takie zabielenia, jak przy wyginaniu jakiejś kolorowej części z plastiku. I co ciekawe, efekt pojawiał się dopiero po jakimś czasie.

Potem znalazłem wąż, który "zapamiętuje" kształt. Masz normalny wąż, elastyczny i do zestawu dorzucony jest kawałek drutu owinięty pianką. Wprowadzasz to do wewnątrz węża, ustalasz sobie kształt, np. 90 stopni, i podgrzewasz całość. Wąż się robi jak akryl.

Tyle tylko, że swego czasu miał to ktoś na Allegro, a teraz już nie mogę znaleźć ;/ No, ale widzę, że dużo osób jednak używa akryli i nie mają problemów, więc pewno ja coś *******yłem, albo kupiłem jakąś tandetę

No to lecim z małym updatem

małe zamówionko u chińczyka

12x

12mm:

i zestaw :

Dodatkowo Sławek podesłał mi dwie takie fotki, kurier jutro powinien dostarczyć do mnie to

Pierwsze przymiarki top-u

Ostatnio edytowane przez PatrykT ; 03-01-2016 o 20:40

Ostatnio młody ogarnął mi wizualizacje jak to sobie wymyśliłem zrobienie rurek

I druga opcja

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (2)
    Piękna sprawa tylko powiedz mi dobry człowieku w czym robisz te rendery i z kąt masz gotowe modele?

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Pewnie w Sketch Up zrobione.

Druga opcja połączeniowa jest zdecydowanie lepsza.
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Nikon D500 = Nikkor 17-55 mm f/2,8 = Sigma 50-100 mm f/1,8 = 4x Nikon SpeedLight SB-5000 = 1x Nikon SpeedLight SB-700

NIE odpowiadam na pytania na PW

W skech up-e robił mi to młody, na pierwszy ogień idzie opcja nr 2.

Tak w ogóle to przed chwilą skończyłem wycinać okno w panelu bocznym, tak fajnego alu do obróbki jeszcze nie trafiłem w budach. Nieco ponad 30 min mi zajęło wycięcie i wyszlifowanie krawędzi. Zostało mi jedynie zamalować krawędź cięcia i przymocować pleksę. Parę fotek wrzucę jak skopiuje mi się dysk

- - - Aktualizacja - - -

Obiecane foty wyciętego okna

Nic tak nie motywuje do działania jak kłótnia z kobietą

Jako że miałem pół dnia wolne postanowiłem podziałać przy budzie. Na pierwszy ogień poszedł zasilać, który to sobie leżał bezwładnie w zatokach.

Z oryginalnej zaślepki piwnicy wyciąłem jeden uchwyt na zasilacz

Przymiarki, wymierzone i wyrysowane linie do wycięcia zbętnego kawałka midplate

Cięcie nie jest idealne, z racji że nie chciało mi się rozbierać kompa i wyciągać mid plate. Będzie to dopracowane jak buda będzie rozebrana do malowania

No i zasilacz w końcu na swoim miejscu.

Jako że wkręciłem się w robotę to za poszedłem za ciosem i ogarnąłem front. Musze tam zainstalować aluminiowy profil pod taśmy led, ale to dopiero jak rozbiorę obudowę.

Wymieniłem też taśmy led, stare były w sylikonowej uszczelce która od temperatury zżółkła co przekładało się na kijowe oświetlenie

Sporo czasu minęło gdzie nic nie publikowałem, ale nie znaczy że projekt umarł

W między czasie wyszła krzywa akcja z blokiem heat killera 4, który po 2 dniach pękł

Po tym postanowiłem odkurzyć swojego starego supremacy evo, z którym miałem niezłe przeboje swojego czasu. Który dziwnym trafem się naprawił

i wyniki

Chłodnice zostały dopasowane do projektu, mimo że po założeniu panelu bocznego ich nie widać to zdecydowałem się na ich pomalowanie

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-9/12932856_1884421001784766_2519772458231688730_n.jpg?
    oh=aab8b5643a7662775cde9dce4bbf9d37&oe=58D2D983&__gda__=14902534 51_02a49e8f9029b886ec8b3f86a38d8bdb[/IMG]

Midplate z lusterkiem

Jak już wszystkie elementy były przygotowane, trafiły do lakierowania proszkowego

Kolejnym etapem było gięcie rurek

Pierwsze testy szczelności

Docelowo do ukłądu trafiła aurora 2 red

Do układu zawitało sli z 980

Po czasie układ ewoluował, wyleciała aurora na rzecz czystego płynu oraz zostało zmienione połączenia kart graficznych

Uprawnienia umieszczania postów