Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wniosek o dotacje Z Urzędu Pracy na założenie działalności gospodarczej

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (6) Awatar Rabit

Wniosek o dotacje Z Urzędu Pracy na założenie działalności gospodarczej

Ktoś z was miał doświadczanie w tym temacie ?
    i7 3770 @4,27Ghz up to 4,48Ghz, Red Devil RX 580 8GB, 16GB 2084Mhz Cl10

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (2)
    Ja próbowałem ponad rok remu w branży drzewnej ( np: produkcja deski podłogowej), nie dali się wk %#! i zostałem rolnikiem

Jeśli się nie zmieniło ubiegać się o dofinansowanie mogli ci co byli jakiś czas na bezrobociu, ponadto brane pod uwagę jest czy jesteś wyuczony w branży w której chcesz działać, czy pracowałeś generalnie wszystko się przydaje nawet zaświadczenie o ukończonym kursie, aby było tylko związane z zamierzoną działalnością gospodarczą.

Dobrze mieć jakieś referencje od byłego pracodawcy, bardziej przydatne było by oświadczenie o współpracy z inną firmą ( np o podwykonawstwo na okres najlepiej 2 lat, bo tyle trzeba czasu prowadzić działalność inaczej manko).
    Ponadto potrzebujesz dwóch żyrantów każdy z oświadczeniem do pokrycia na 10 000 zł.
    Może być bank ale trzeba negocjować i mieć dobry biznes plan.

Dalej to standardowo biznes plan, dlaczego Twoja firma ma być lepsza od konkurencji może jest zapotrzebowanie w tej branży ( przydatne jest oświadczenie z gminy że na terenie naszej gminy jest zapotrzebowanie na taką działalność) , koszty działalności (wynajęcie lokalu księgowość koszty mediów itp) i dochody, dajesz cennik ( np napisanie apki pod O.S Windows 1000 zł, administracja serwera 550 zł/ msc itp) .
    Wykaz sprzętu jaki chciałbyś by był sfinansowany, z zaokrągleniem sum na kilkadziesiąt zł na plus, by w razie czego nie dokładać z kieszeni.

To wszystko wypełniasz na drukach z urzędu pracy i odsyłasz lub osobiście oddajesz, jeśli nie odrzucą papierów będziesz wezwany na komisję z urzędu.

Uprawnienia umieszczania postów