Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jaki dobry, tani zasilacz do i5 2500k + GTX770 OC

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)

Jaki dobry, tani zasilacz do i5 2500k + GTX770 OC

Szukam od kilkunastu dni informacji na temat zasilacza do takiego zestawu i znajduje same sprzeczne opinie.

Zestaw to:
    i5 2500k 4.5Ghz (1,285V)
    GTX 770 Windforce OC 2GB (ponoć pobiera 405W przy obciążeniu)
    Crucial 8gb 1600Mhz
    Asus Xonar DX
    SSD + HDD
    Trzy wentylatory obudowy

Cena jaka mnie interesuje to max 280-300zł. Kable mogą być modularne ale nie jest to priorytet, cichy również być nie musi.
    Mam pare zasilaczy na oku ale nie mam aktualnie dostępu do swojego komputera. Dodam jak tylko będę mieć taką możliwość.
    Ostatnio edytowane przez Zawulon ; 19-01-2016 o 19:47 Powód: tajemnica

Forumowy dałn Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-27) Awatar haha3
    http://www.morele.net/zasilacz-therm...mpcbeu-549804/

od siebie polecam to:
    http://www.morele.net/zasilacz-coole...maa-b1-629138/

- - - Aktualizacja - - -

a i co do poboru mocy. Tyle to może pobierać co najwyżej cała platforma, w tezę o poborze 400w przez jednego gtxa 770 nigdy nie uwierzę ;p
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Możesz mieć rację, że przeleciałem wzrokiem po poborze a nie zarejestrowałem, że mowa o całej platformie

Chwilowo mam Corsair vs450, dam radę na nim sprawdzić czy karta która do mnie dotrze jest cała i zdrowa ? Czy będę mieć poważne problemy z mocą już na starcie ?

Ciekawe propozycje, znalazłoby się coś cenowo pomiędzy nimi ? Mogę wydać więcej niż na Thermaltake a Coolermaster to absolutny max tego co mam do wydania

Znalazłem niechcący zasilacz który chodził mi po głowie, w tym samym dziale na forum jest jego test. SilentiumPC Vero M1 600W rev.2, porównywalny do Thermaltake ? Czy jest to coś lepszego/gorszego ?
    Ostatnio edytowane przez Zawulon ; 20-01-2016 o 00:09 Powód: kolejny genialny pomysł

Redaktor naczelny Ekspert overclockingu Reputacja:   (9) Awatar sido107
    Jak i Vero M1 rev.2 jak i Tt Smart Se czy Enermax MaxPro 600 W będą dobre. Napisz ile chcesz wydać

Forumowy dałn Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-27) Awatar haha3
    Napisał ;p

280-300

Wszystkie sztuki które są w tym temacie wymienione są spoko, wybierz ten którego złącza ci najbardziej odpowiadają

Co do sprawdzenia na 450w, bez problemów powinien komp chodzić, chyba że masz jakoś specjalnie hipersuper sprzęt podkręcony. Na def. odpali bez problemu
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów