Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Odinstalowanie zbędnych sterowników windows 10

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)

Odinstalowanie zbędnych sterowników windows 10

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę odinstalować z windows update kilka niepotrzebnych aktualizacji ?
    Dysk na którym mam zainstalowany windows 10 pro, na chwilę musiałem przełożyć z komputera stacjonarnego do laptopa.
    Po przełożeniu go z powrotem do komputera stacjonarnego zobaczyłem w historii aktualizacji windows udpate, że system pobrał i zainstalował nie potrzebne mi sterowniki. W komputerze stacjonarnym mam kartę graficzną od ati.
    W jaki sposób mogę odinstalować siedem aktualizacji?, które komputer sam zainstalował po włożeniu dysku ssd do laptopa i uruchomieniu na nim windowsa.

Aktualizacje które chcę odinstalować, windows zainstalował od piątego do ósmego kwietnia.
    W zainstalowanych aktualizacjach ich nie widzę. (okno po prawej)
    W prawym oknie ostatnia aktualizacja ma datę drugi kwietnia, a nie piąty czy ósmy, których szukam, w celu odinstalowania.

Ostatnio edytowane przez Pawcioo ; 08-04-2016 o 08:47

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (2)
    To są zwykłe sterowniki odinstalujesz w "Menedżer urządzeń".
    Mam zrobiony skrót do ikon pulpitu obok zegarka i przez co dostęp do klasycznego Panelu sterowania ( wywołujesz prawym klikiem menu wybierasz Paski narzędzi i zaznaczasz Pulpit, i po na jechaniu na Pulpit >> na pasku obok zegara między ikonami pulpitu masz dostęp do klasycznego Panelu sterowania).

Menedżer znajdziesz jak będziesz miał Panel sterowania> System i zabezpieczenia>System i po lewej stronie okna masz u góry dostęp do Menedżera urządzeń, należy odinstalować sterowniki od urządzeń które mają znaczek kółeczko z czarną strzałką w duł.( urządzenia nie aktywne).

Moderator Ekspert overclockingu Reputacja:   (20) Awatar Grisz
    Panel sterowania\Programy\Programy i funkcje -> Wyświetl zainstalowane aktualizacje. Prawy myszy na aktualizację i Usuń.
    Intel Core i7 860 @ 4.0GHz + NH-D14
    MSI Big Bang Trinergy
    Kingston Genesis 8GB 2133MHz
    Gigabyte HD7970 OC 3GB Wind Force
    Seagate Barracuda 500GB x2
    X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro
    FSP Fortron Raider S 550W

Uprawnienia umieszczania postów