Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pady QUER czy mają wibrację?

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0) Awatar dziuchol

Pady QUER czy mają wibrację?

Kupiłem jakieś pół roku temu 2pady QUER PC dokładnie takie jak w linku http://allegro.pl/gamepad-pad-ps3-ps...025040935.html

Leżały sobie spokojnie na szafce do wczoraj bo nie były potrzebne. Wczoraj zainstalowałem sobie Mortal Kombat X i chciałem na nich popykać.

Podłączyłem je do PC zainstalowałem sterowniki producenta i działają ale nie mają wibracji. Teraz zastanawiam się czy w ogóle są w nią wyposażone(do wczoraj byłem przekonany że tak). Na aukcjach są opisywane że mają funkcję Duble Shock (ciekawe co ona oznacza) ale dziwne mi się wydało, to że są takie lekkie jak by nie mały w środku tych silniczków od wibracji- miałem kiedyś pada od ps w ręku i na pewno był cięższy.

Może ktoś też ma takiego pada i rozwieje wątpliwości...

Forumowy dałn Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-27) Awatar haha3
    polecam śrubokręt
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0) Awatar dziuchol
    W urządzeniach i drukarkach wszedłem w kalibrację padów i sprawdziłem test wibracji- jest ok
    ale w Mortal kombat Xl jak ustawiłem wibracje na ON to dalej nie działa

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (4) Awatar koku
    bo w ps-ie sa dual shock który jest chyba zablokowany w nazwie tylko dla sony chyba... i nie oszukujmy się to są pady za 45zł nie lepiej już było się szarpnąć na 2x pady od x-a do pc?

a jak zainstalowałeś stery to jest w treju jakiś programik od tych padów może trzeba wymusić (jak ja kiedyś na starej kierze od logitecha) start przez program od nich którego się szuka ścieżek do exe z grą (wtedy poprawnie mi działała kiera bo przez exe z grą nie miałem siły oporu na skręcie i właśnie wibracji po użyciu ich programu kierownica działała jak należy)
    jak nie ma wychodzi na to że gra nie wspiera tych padów i wykrywa je jako zwykłe pady bez wibracji lub gdzieś w opcjach może w samej grze coś trzeba przestawić (nie mówimy tutaj o vibration on/off )

od siebie dodam mam czarnego x360 na kablu i wibracje normalnie działały z def-a musiałem je wyłączyć bo czasem irytują
    Spolier:

CPU: Intel i5 4670k + Noctua NH-D15 | MOBO: Msi Mpower z87 | GPU: Msi 1070 gtx Gaming X 8G | RAM: 2x8 gb ddr3 G Skill Ripjaws X 2133Mhz | SOUND: Asus strix soar
    HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200rpm x2 | SSD:Transcend (S) 256 gb | PSU: XFX TS 550W 80+ bronze | OS: Windows 10 Pro x64 | OKNO: BenQ GL2460 1920x1080

Uprawnienia umieszczania postów