Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Alternatywa dla autocad

HWBot Team Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (19)
    A to Ci nie pomogę. Wiem, że Autodesk oferuje cześć swojego softu w chmurze i nie jest taki drogi (np. Fusion 360, do projektowania elementów mechanicznych kosztuje chyba 1100 zł na rok).

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar janusz
    Cytat Zamieszczone przez bartx Zobacz posta
    A to Ci nie pomogę. Wiem, że Autodesk oferuje cześć swojego softu w chmurze i nie jest taki drogi (np. Fusion 360, do projektowania elementów mechanicznych kosztuje chyba 1100 zł na rok).
    A w jakiej dziedzinie pracujesz? jeśli można spytać

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar lock
    Cytat Zamieszczone przez janusz Zobacz posta
    A w jakiej dziedzinie pracujesz? jeśli można spytać
    Gdzie by nie pracował i czego by nierobił to nie twój interes, człowieku weź wreszcie sam zacznij szukać...

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar janusz
    Tylko ja do prac architektonicznych bym wykorzystywał ten program, więc dużo 2d co do Autodesk to niestety sam on nie sprawdzi się w kwestiach architektonicznych znając życie trzeba dokupić jakieś rozszerzenie a to już tanie nie będzie.

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar donMateo
    Słyszałeś może kiedyś o programie ZWCAD?, W chwili obecnej jest dostępna wersja Beta programu, w styczniu ma zostać wydania oficjalnej wersji oprogramowania
    w sieci są dostępne 30-dniowe wersje testowe programu - w tym czasie program działa jak w pełni funkcjonalna licencja.
    ZWCAD jest bardzo zbliżony funkcjonalnie do programu AutoCAD, jeśli pracowałeś na AutoCADzie, myślę, że nie bedziesz miał problemów z pracą na ZWCADzie.

ZWCAD, Inventor, Fusion 360 i jeszcze parę innych to wszystko do cześci mechanicznych. Do architektury potrzebne jest coś innego. Niestety taki soft kosztuje.

Firmy z mojej branży (konstruktorskiej) kombinują generalnie jak mogą. Bardzo często są dwie zmiany po to, żeby wykorzystać licencje.

ZWCAD, Inventor, Fusion 360 i jeszcze parę innych to wszystko do cześci mechanicznych. Do architektury potrzebne jest coś innego. Niestety taki soft kosztuje.

Firmy z mojej branży (konstruktorskiej) kombinują generalnie jak mogą. Bardzo często są dwie zmiany po to, żeby wykorzystać licencje.
    Do Architektury jest specjalnie ZWCAD Architecture, które posiada funkcjonalność "czystego" ZWCADa wraz z paletą narzędzi przyspieszającą pracę.

A to nie wiedziałem, myślałem, że to tylko Mechanical. Z tego co się orientowałem to podstawowe wersje to i tak 8k netto (Mechanical), więc z jakimiś nakładkami pewnie drożej. No, ale jest licencja na własność, nie czasowa.

Można jeszcze dodać że w październiku 2016r. wyszła nowa stabilna wersja 2017.

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar lock
    A to nie wiedziałem, myślałem, że to tylko Mechanical. Z tego co się orientowałem to podstawowe wersje to i tak 8k netto (Mechanical), więc z jakimiś nakładkami pewnie drożej. No, ale jest licencja na własność, nie czasowa.
    Aż z ciekawości zajrzałem na stronę Zwcada i wyszło mi że cena za wersje Architekture to 2900pln.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów