Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Program dla GEODETY - cad

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)

Lightbulb Program dla GEODETY - cad

do tej pory pracowałem na programie ZWCAD, jednak potrzebna jest mi nakładka, która umożliwi prowadzenie pracy geodety, tj. np. import punktów z symbolami z pliku tekstowego, wstawianie plików rastrowych, siatka krzyży, itd..
    zależy mi na dobrym, aczkolwiek niedrogim programie, firma dopiero się rozwija,więc nie chcę z wydawać zawrotnych pieniędzy.
    Polecacie coś?

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar lock
    mam zwcada od roku, wcześniej pracowałem na autocadzie, natomiast zakłądając własną firmę musiałem wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. zwcad wybrałem dlatego, że jest praktycznie taki jak autocad, to bardzo zbliżony i dlatego jest najlepszym jego zastępcą. znacznej różnicy po przejściu się nie odczuwa, no chyba, że w portfelu, bo zwcad jest sporo tańszy

Tak, zwcad jest całkiem w porządku w kwesti cenowej i nie ma tu co dyskutować, bo w porównaniu z autocadem, to jest to kwestia spooorej sumy pieniędzy. natomiast co ze stabilnością nakładek? jak to wygląda?

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar lock
    ja osobiście co do stabilności, to nie mam zastrzeżeń. wszystko działa i spełnia swoje funkcje. bo to jest tak, że im nowsze wersje, tym bardziej wszystko dopracowane, dlatego sądzę, że nie musisz się tym martwić

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar donMateo
    https://www.zwcad.pl/ui-szansa/zwgeo.html

dla geodety polecam nakładkę wyżej. raczej prosta nakładka, ale naprawdę dużo ułatwia.

@donmateo,
    pracowałeś na tej nakładce? jak oceniasz?

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar donMateo
    nie na co dzień, ale zdarza mi się. głównie moja praca polega na innego rodzaju projektach, natomiast czasem używam geo. oceniam dość wysoko. komfort pracy wysoki, funkcje których potrzeba. nie kosztuje wielkich pieniędzy więc kup. wg mnie warto

ok, dzięki za pomoc

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów