Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: Nowa firma - potrzebny CAD

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Cytat Zamieszczone przez tomcuk Zobacz posta
    Ja mam znajmonka, co kupił i zainstalował sobie tego całego ZWCAD. Program od początku działał bardzo niestabilnie, wykrzaczał się przy projektach z AutoCAD i generalnie był bardzo ociężały i powolny. Po jakimś czasie zauważył też, że strasznie "mieli" mu po dysku, szukając cholera wie czego i nie wiadomo w jakim celu, a łączyło się to z przesyłaniem dużej ilości danych po sieci (WTF?). Sprawa jest mocno podejrzana, a dokładając do tego, że twórcy tego badziewia kradli (kradną?) kod od Autodesk, skąd był cyrk z wycofywaniem z obiegu wersji do 2012, a potem na szybko wypuszczeniem nowej z kolejnym pseudoautorskim silnikiem, która wręcz roiła się od jeszcze poważniejszych błędów, to chyba trzeba skośnookim podziękować za tego mutanta i zainwestować w sprawdzone rozwiązania.

To tyle ode mnie na temat tego trojana .
    Jako, że to mój pierwszy post cześć wszystkim. Zgadzam się z wszystkim co piszesz, jako że sam do niedawna korzystałem z ZWCADa. Przegrali proces z Autodesk i to już nie jest ten sam program. Musieli napisać nowy silnik od podstaw w niecały rok i takie są rezultaty. Jako, że nie stać mnie na ciągłe opłaty za AutoCADa, a ZWCAD woła o pomstę do nieba, szukałem innej alternatywy i trafiłem na Gstarcad. Na razie co prawda testuję, ale póki co pracuje sie przyjemnie. Tutaj jest fajna recenzja użytkownika, który porównał ZWCAD z GstarCAD. Może się komuś przyda: http://cadpolska.pl/gstarcad-vs-zwca...st-autocad-lt/

Narzutowy potwór Extreme overclocker Reputacja:   (35) Awatar tomcuk
    Ja w tym nie siedzę, nie znam się, ale jeśli będzie miał ochotę wrzucić jakieś sprawozdanie z użytkowania (co jest ok, co do poprawy) bez zbędnego reklamiarzenia, to zapraszamy.
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów