Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Commando umiera :/ ??

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (1)

Commando umiera :/ ??

Witam otóż mam problem z Commando. Jakiś czas temu piorun uderzył mi w router i po kablu walnęło mi w płytę główną. Po resecie Biosu normalnie wstawała, w karcie sieciowej na płycie wypaliła się dziurka dosyć fajnie to wygląda włożyłem jej dedykowaną sieciówkę i śmigało, lecz po jakimś czasie płyta zaczęła się zwieszać przy włączaniu windowsa ( zacięcie animacji i bark rakcji na wszystko). Przeniosłem się na drugą płytę ale postanowiłem jeszcze uruchomić commando więc dziś to podpiąłem i płyta zawiesza się już przy wyświetlaniu momentu gdzie można wejść do Biosu szansa na wejście do biosu to tak 1 na 20 restartów :/ Ma ktoś jakieś rady, czy płyta nadaje się tylko do powieszenia na ścianie ?
    "W teorii, teoria i praktyka są tym samym. W praktyce, nie są."

Nikt nic ?

twoja tesciowa Guru overclockingu Reputacja:   (31) Awatar Dziarson
    Ja bym zmienił proca potem ram, nie masz wcisnietego guzika od resetuj biosu AN się lubią wieszać jak nie to płyta złom.
    Za każdą moją wypowiedz braną dosłownie nie odpowiadam, za szkody powstałe na sprzęcie,wynikające z zastosowania moich propozycji też nie odpowiadam. Jestem inny, jestem Fanboyem Intela i nie obchodzi mnie jak długo bronić AMD będziecie, ja stwierdzę, że jest nic nie warte.A to że moje graty wytrzymują o 1V więcej niż Wasze to tylko moja ręka.

Z tym guzikiem to jest tak, że on chyba nawet nie działa trudno powiedzieć, ale nie zauważyłem żeby on coś tam robił :/

Uprawnienia umieszczania postów