Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: p6x58d-e rewelacyjna w overclockingu - czy wiecie jak?

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)

p6x58d-e rewelacyjna w overclockingu - czy wiecie jak?

Witam serdecznie! Jestem nowy! Płytę mam już od 2 lat ale dopiero teraz zaistniały sprzyjające warunki aby zadziałać - kupiłem obudowę Corsair Carbide 400 C, chciałbym poustalać ustawienia na trzech pułapach - energooszczędny, normalny i taki do gier czyli na maksa! Nie za bardzo potrafię się do tego zabrać! Wolałbym mieć już gotowe ustawienia tajmingów i voltaży i tylko je powprowadzać i już - spokój i niczym nieograniczone korzystanie! Bardzo Was proszę - poratujcie biednego żuczka!

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-4)
    Cytat Zamieszczone przez janusz108kk Zobacz posta
    Witam serdecznie! Jestem nowy! Płytę mam już od 2 lat ale dopiero teraz zaistniały sprzyjające warunki aby zadziałać - kupiłem obudowę Corsair Carbide 400 C, chciałbym poustalać ustawienia na trzech pułapach - energooszczędny, normalny i taki do gier czyli na maksa! Nie za bardzo potrafię się do tego zabrać! Wolałbym mieć już gotowe ustawienia tajmingów i voltaży i tylko je powprowadzać i już - spokój i niczym nieograniczone korzystanie! Bardzo Was proszę - poratujcie biednego żuczka!
    Frytki do tego ? każdy krzem jest inny ... nikt ci gotowych parametorw nie da ... Jeśli dalej chcesz w taki sposób podkręcić lepsze forum będzie te : forumezo.pl i tam w sekcji Tarot albo Kryształowych kul
    Jeśli chodzi o podkręcanie w realny sposób :
    Link do płyty co ludzie na niej zrobili (uwarzaj na czym były robione wyniki (azot, woda powietrze)przy czym to nie są wyniki pod ciągłą pracę)

http://hwbot.org/hardware/motherboard/p6x58d_e/

poradnik masz u nas na forum
    jaki zasilacz i reszta gratów btw?

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (16) Awatar An2
    Pomocy!!!!!!111111 muj i7 4790k nie kce hodzidz na 6gigaHz a inym hodzi na 8. ja tesz tak hce. ratónkó111!!!!! dajcie óstafienia pliz

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar ViNG
    Moszna spamic?
    2700k@5.0, Nh-D15, Asrock z77 Extreme4, G.Skill Pi 1600@2133, MSi 980Ti LTG, Vertex4 128GB + WD Green 2TB, SS1000XP, Antec 900

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    Po co Ci różne nastawy? Dla oszczędności 5 zł na energii elektrycznej w skali roku?

Jedź cały czas na maksa.

Każdy proc się kręci inaczej, nikt Ci nie poda gotowych ustawień. Pokombinuj i jak będziesz miał problem, to napisz.

Inna sprawa, to trafność nazewnictwa tematu i oczekiwanie na gotowe rozwiązania, w momencie jak podałeś WYŁĄCZNIE model płyty głównej...
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Uprawnienia umieszczania postów