Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zombie-mod na sekcji z HD3870

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0)

Zombie-mod na sekcji z HD3870

Mam sobie zdechłą sztukę HD3870ref. Czemi już nie żyje nie mam pojęcia, po prostu nie żyje. Prąd raczej daje ale to sprawdzę gdy będę miał pod ręką miernik ale uznajcie że daje. Jak się zabrać za zrobienie zombie-moda? Wiem że sekcja dość biedna, że nie warto etc ale chce to zrobić by się poduczyć. Gdzie ciąć, co potem? Vmody już ogarnięte więc coś zrobione mam ale najtrudniejsze nadal przede mną:/ Jeśli potrzeba to mogę jakąś nagą sesje jej zrobić

- - - Aktualizacja - - -

Aktualnie myślałem nad: zaprojektowanie i wydrukowanie na drukarce 3D układu chłodzenia bo mam możliwość druku po kosztach a mod ma być raczej na powietrze
    sprawdzenie czy wolne miejsca na kondensatory na sekcji są podłączone i jeśli są to podlutowanie kondków
    Ale to nadal nic związanego z zombie-modem bo nie mam pojęcia jak się za to zabrać, nie wiem gdzie znaleźć jakieś tutki

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (16) Awatar An2
    A ten, masz jakieś poważniejsze pojęcie o elektronice? Czy rzecz się sprowadza coś tam wiem, ale raczej nic nic wiem?
    I masz drugą sprawną taka kartę aby do niej VRM z zepsutej przeszczepić?

Pojęcie o elektronice jakieś mam ale prosem bym się nie nazwał :p no i można powiedzieć że mam dostęp do osoby która ma duuuuże pojęcie o tym i ma swój projekt sekcji ale od zera więc gdybym miał jakiś problem to pewnie z czymś pomoże. Druga karta problemem nie jest

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    Może zacznij od 8800 GTX / Ultra.

W jej przypadku przynajmniej można cały proces znaleźć w necie. A i sama sekcja jest spoko i można z niej potem zrobić realny użytek.
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

8800 GTX/ Ultra to dobry kierunek bo raczej znajdę łatwo jak coś takiego wykonać na tej karcie. Aczkolwiek nadal pozostanę przy HD3870 jako dawcy bo jakoś kusi żeby zrobić to z niego. Po prostu będę starał się przenosić wszystko co trzeba będzie zrobić z GF na HD, oczywiście po wcześniejszym riserczu w jakim celu co się robi i ewentualnym zmodyfikowaniu tych czynności. Może coś z tego wyjdzie Jeszcze wczoraj znalazłem to, w następnym tygodniu wezmę się za zrobienie czegokolwiek. https://dev.xdevs.com/issues/1199

Uprawnienia umieszczania postów