Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Płyta główna MSI 970 Gaming pod OC FX8300?

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    W zasadzie gwara go wali, bo na rękojmie ****ie i z dyni.
    Co do sprzedawcy to brałem niedawno mobo. Co prawda chyba opis był, że używka ale było nowe, czyste, pachnące nowością.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

- NCFOM - Guru overclockingu Reputacja:   (22) Awatar MJ
    Też brałem z tego źródła bodaj 2x mobo 1x GPU i raczej byłem zadowolony, ale przy takich licytacjach trzeba mieć świadomość że równie dobrze można trafić odpicowaną używkę. Często gęsto w licytacjach piszą "leżak magazynowy" a kto składuje golasy w magazynie ?.

Autor wyraźnie zaznaczył że nie używka, jeżeli zadowala go golas i jest świadom że może trafić (choć nie musi) na używkę to spoko.

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Z tego co czasem obserwuję u nich to te nówki to właśnie niby leżaki, bo 90% to oemy. Jak ktoś musi mieć boxs to niech kupuje gdzie indziej.
    Ważne, że sprzęt faktycznie chyba nieużywany no i jakaś tam gwara/rękojmia jest.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Cytat Zamieszczone przez Bastion Zobacz posta
    W przyszłości juz tylko intel ale teraz muszę objechać na tym fx Potrzebuję kupić nówkę ze względu na fakturę do firmy. Oczywiście wiem o możliwości wystawienia faktury od osoby fizycznej ale jest jeszcze kilka innych względów.
    Skoro jest napisane ,że nowe to raczej nie wali w ch.. , Fak.Vat od gościa który ma zarejestrowaną firmę mnie interesuje .
    Sprzedawca wydaje się konkretny , bez negatywów i bardzo dużo części ma także warto . Nawet gdyby nie te kilka zależności co do zakupu , pewnie wybrałbym od takiego sprzedawcy niż używaną od Kowalskiego z Allegro

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-4)
    Cytat Zamieszczone przez MJ Zobacz posta
    Też brałem z tego źródła bodaj 2x mobo 1x GPU i raczej byłem zadowolony, ale przy takich licytacjach trzeba mieć świadomość że równie dobrze można trafić odpicowaną używkę. Często gęsto w licytacjach piszą "leżak magazynowy" a kto składuje golasy w magazynie ?.

Autor wyraźnie zaznaczył że nie używka, jeżeli zadowala go golas i jest świadom że może trafić (choć nie musi) na używkę to spoko.
    Są firmy (o 1 w warszawie wiedziałem) które skupują leżaki (PC) w dużych ilościach za śmieszne pieniądze od innych firm i hurowni rozbierają na części obudowy lecą na złom a resztę sprzedają na allegro albo u siebie w sklepie

Uprawnienia umieszczania postów