Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Avexir Blitz 1.1 MPOWER 2x4GB 2800MHz

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar ViNG
    Musialem zrezygnowac, bo czekala mnie przeprowadzka pod koniec marca....i mialem obawy czy dojda przed koncem marca...a co do "januszy" - te memki sa bezcenne...unikatowe...i "janusze" raczej nie "ogarniajo"...
    2700k@5.0, Nh-D15, Asrock z77 Extreme4, G.Skill Pi 1600@2133, MSi 980Ti LTG, Vertex4 128GB + WD Green 2TB, SS1000XP, Antec 900

twoja tesciowa Guru overclockingu Reputacja:   (31) Awatar Dziarson
    Cytat Zamieszczone przez Shqip Zobacz posta
    Co ja Ci złego napisałem człowieku. Twoje wypowiedzi bezstronnośdcią nie grzeszą. Nie nie wyjde, bo nie mam zwyczaju wychodzić, kiedy jestem na wygranej pozycji.
    Znaczy co jest dla ciebie wygraną pozycja wszyscy tutaj łagodnym stylem udowodnili ci ze nie masz pojecia o cenie tych pamieci twoja reakcja była:

a ty się bulwersujesz z byle powodu.
    Uważaj bo ci żyłka pęknie. Widze że zaczynamy osiągać poziom elektrody
    Konwersacja z toba bawi mnie próbowałes rzucić cena która jest nieadekwatna a twoja reakcja "****a ***owonie wyszło" .To że my reagujemy na takich jak ty w ten sposób to są lata doświadczenia nikt sie nie bulwersuje poprostu nikt nie da uzytkownika forum w ***a zrobić po to tu jesteśmy .

Votanar tutaj sie nikt nie denerwuje ja poprostu prowokuje ludzi i sprawdzam kiedy dojdą do tego ze zrobili bład i beda potrwfili sie do tego przyznać.
    https://community.hwbot.org/forum/84-hwbot-marketplace/ napisz tutaj napewno znajdzie sie kupiec bedziesz raczej musiał paypala ogarnąc a cena 450 tez powinna być OK
    xxxxxx Trupek I5 6600K 5GHz Noctua NH-D15 Corsair Veagance 16GB 3900MHz Asrock Pro 4 GTX 1080 Msi xxxxxxx
    Samsung 960 Evo 256GB m.2 Samsung U28E590D 4K
    EVGA SuperNOVA 750 G2 750W

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (34) Awatar blabla123
    350 to realna cena u nas. Trochę więcej na "zachodzie".
    Nasz janusz chciał kupić jak byle zwykłe ddr3 i stąd dym. Gdyby to zrobił przez pw to spoko ale zrobił na forum i jeszcze w dupie źle, bo ktoś miał czelność cenę skomentować.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (-4)
    Jak wspominam na allegro było 300zł dlatego zaproponowałem cenę 260zł Nazywanie Januszarstwem znegocjowania ceny o 40 zł to też duża przesada. Nie wiedziałem że to są jakieś hurr durr najlepsze ramy i najza****strze ramy,no ale ok. 360,370 zł mnie nie zaboli jak tyle wydam po dowiedzeniu się o jakości modułów. Myślałem ot co dobre ramy. Czy kogoś chciałem oszukać...człowiek zawsze chce zapłacić mniejszą cenę bo i po co płacić więcej.Mam nadzieje że szanowne grono bardziej doświadczonych mnie zrozumiało i zakończymy te dyskusję.
    Jeśli nie to nadal będziemy ją prowadzić.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Shqip ; 02-04-2018 o 11:18

Uprawnienia umieszczania postów