Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Czy te słuchawki są celowo koloryzowane?

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)

Czy te słuchawki są celowo koloryzowane?

Niedawno natknąłem się na test słuchawek:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZmkqKH798zI

Wydaje mi się, że ostatne z nich, czyli: CA StrikeBack CA-1708 Viper 2.0 nie są aż takie dobre jak widać to na filmie. Proszę obejrzeć fragment w: 10:37. Jakość mikrofonu jest znacznie lepsza niż w pozostałych modelach. Metoda nagrywania się nie zmieniła, bo nadal jest to ten sam telefon. Skąd więc tak dobra jakość dźwięku?

W ogóle ten test to jakaś porażka. W 4:47 dźwięk jest nagrywany z telefonu, a nie z mikrofonu słuchawkowego. Komputronik nawet nie wspomnił o swojej pomyłce, a mogła ona (a pewnie tak jest) spowodować to, że ktoś kupi te słuchawki Creative kierując się właśnie rzekomym mikrofonem.

Dziwnym trafem na kanale komputronik jest wiele testów podzespołów komputerowych i prawie zawsze najlepiej wypada CALIFORNIA ACCESS. Czy to przypadek? Chciałem kupić sobie słuchawki do cs:go. Planowo budżet był ok. 300zł i wszystko wskazywało na to, że kupię HyperX Cloud II. Po co jednak mam wydać 300zł, skoro za mniej niż 100 mam zestaw, który jest teoretycznie lepszy?
    Ostatnio edytowane przez devtrack ; 21-03-2018 o 16:16

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Komputron jest dystrybutorem CA w Polsce, więc istnieje prawdopodobieństwo, że mogą nieco "pomagać" swojej marce
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Uprawnienia umieszczania postów