Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Podkręcanie procesora xeon 5460 na asus p5kc

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)

Podkręcanie procesora xeon 5460 na asus p5kc

Witam. Mam takie pytanie odnośnie ustawień płyty asus p5kc dla x5460, chodzi mi o podwyższenie prędkości, albo raczej stabilizacji taktowania procesora. Problem polega na tym że, mam taka gre jak ets2 ostatnio zaczyna mnie już to w kurzać, bo naprawdę gra jest swietna tym bardziej jak ma sie jeszcze kierownicę. A wiec po uruchomieniu gry wszystko fajnie chodzi fps 50 ale po 2-4 minutach zaczyna ciąć spadek fps do 7-14. Karta grafa jest gtx 1050ti, pamiec goodram 8gb 800. Może jest jakiś poradnik jak to ustabilizować. Może ktos z forumowiczów bawił sie z tą płytą. Pozdrawiam.

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (-4)
    Kręciłeś,procesor się nie przegrzewa?

Nie krecilem go nigdy. Własnie nie wiem jak w tej płycie to działa.

- - - Aktualizacja - - -

Dziś sprawdzałem procesor i pamięć ,dyski wszystko na pass. Mi nie zależy na prędkości tylko chodzi o to że podczas gry są fps 47-50 i nagle spadek do 5-15.

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (-4)
    Dziwne na P5KC nie jest jakąś wybitną płytą, ale nie powinno być problemów.Grafika nie wyświetla artefaktów,ramy mają takie same opóźnienia?

chyba zrobię format i po kłopocie.

- - - Aktualizacja - - -

Nie nic z tych rzeczy, wszystko z ramami jest w porządku wszystkie trzy kosci sa takie same. Jedyne co zauważyłem że ostatni przygasł monitor I komunikat Kernel mode Driver to było na najnowszych sterach od grafy, teraz są starsze może bardziej stabilne. Jeszcze komunikatu nie było ale to nic nie poprawiło co do fps.

Problem rozwiązany. Pobrałem malwarebytes znalazł trzy trojany, pliki zarażone w chrome i wszystko wróciło do normy. Temat do zamknięcia.

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (3)
    Post usunięty
    Spamem możesz sobie tylko zaszkodzić :p raz napisałeś i tak powinien być ban za reklamę i odkop ale to już leży w kwesti @Ivanov
    Ostatnio edytowane przez Weryl ; 04-04-2018 o 18:01
    Main platform: CPU: Ryzen 5 1600 4 Ghz; MOBO: Prime X370 pro; RAM: 2*4GB VENGEANCE LPX 3000mhz cl15 PSU: SPC Vero M2 600w; GPU MSI GTX 1060 6gb OCV1; SYSTEM DISC: 1x SSD Adata SU800 256GB; STORAGE: 1x HDD WD BLUE 1 TB; CASE: Phanteks P400 Window White; KEYBOARD LOGITECH G413; MOUSE: SS Rival v2; HEADSET SS Siberia v200l; MOUSEPAD: Roccat TAITO Mini-Size

Uprawnienia umieszczania postów