Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jakieś eventy/zawody/pokazy z podkręcania w najbliższym czasie?

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0)

Jakieś eventy/zawody/pokazy z podkręcania w najbliższym czasie?

Hej,
    Czy coś wam wiadomo na temat eventów/zawodów/pokazów z podkręcania w najbliższym czasie?
    W Polsce
    Chętnie bym się wybrał podpatrzeć "zawodowców" przy pracy.

Przeglądając forum znalazłem kilka relacji (nawet ze zdjęciami), ale wszystkie mają już parę lat...
    Czyżby wszyscy wybrali się na zasłużoną emeryturę?

Pozdro!

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Niestety coraz gorzej to wygląda.

Ostatnie kręcenie na azocie live robiłem razem z Xtreme Addictem na Warsaw Games Week 2017.

Wcześniej w na Lets Play Częstochowa podkręcał phobosq z ekipą ITHardware, ale wydaje mi się, że w najbliższym czasie nie będzie przesadnie aktywny pod kątem OC.

Na chwile obecną nic się nie zapowiada w tym roku.

Jednak na evecie wolę bigać z aparatem i robić foty cosplayu, zamiast być "przyspawanym" do stoiska. Z resztą, wystawcy są coraz mniej pokazami zainteresowani

Reasumując - kiedyś było lepiej...
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0)
    Wcale się nie dziwię - też bym wolał poganiać z aparatem za ładnymi dziewczynami

Mam nadzieję, ze gdyby coś się działo to pójdzie informacja na forum, w celu zwiększenia frekwencji.

PS: kiedyś wszystko było lepsze: dziewczyny chętniejsze, papierosy zdrowsze, a wódka nie powodowała kaca

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (51) Awatar blabla123
    O, nie wiedziałem, że odbytorq się zakręcił z chłopakami z ITH
    Szkoda, że na PGA nie był, chyba?, tylko tomcuka parówę widziałem live.

Na PGA nikt nic nie kręcił w 2017

Zdaje się, że na fejsie jest coś więcej napisane o tym OC w Częstochowie LINK.
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Cytat Zamieszczone przez blabla123 Zobacz posta
    Szkoda, że na PGA nie był, chyba?
    No w istocie go nie było, świeżo po ślubie bodaj wtedy był, jak dobrze kojarzę .
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (18)
    Informacja na forum jest zawsze, tylko czasem o 5 rano w dniu eventu
    Main platform: CPU: Ryzen 5 1600 4 Ghz; MOBO: Prime X370 pro; RAM: 2*4GB VENGEANCE LPX 3000mhz cl15 PSU: SPC Vero M2 600w; GPU MSI GTX 1060 6gb OCV1; SYSTEM DISC: 1x SSD Adata SU800 256GB; STORAGE: 1x HDD WD BLUE 1 TB; CASE: Phanteks P400 Window White; KEYBOARD LOGITECH G413; MOUSE: SS Rival v2; HEADSET SS Siberia v200l; MOUSEPAD: Roccat TAITO Mini-Size

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (51) Awatar blabla123
    Cytat Zamieszczone przez ivanov Zobacz posta
    Na PGA nikt nic nie kręcił w 2017

Zdaje się, że na fejsie jest coś więcej napisane o tym OC w Częstochowie LINK.
    Nie miałem na myśli ostatniej imprezy, tylko ogólnie jak jeszcze z pjurem jeździłeś.
    A same ITH w zeszły roku było, bo wcześniej chyba nie istnieli I okazja była tylko z tomcugiem chwilę pogadać. Bo łysego z brazzers nie liczę Nie przemawia do mnie kolo.

Na WGW byłem z PPC

Info najczęściej pojawia się tak późno, bo dopiero wówczas wszystko jest dopięte na ostatni guzik i mamy zielone światło, żeby oficjalnie o tym informować
    8018 MHz

Uprawnienia umieszczania postów