Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Ryzen 5 Temp problem

Lytek ****a Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Takie chwilowe skoki są normalne, nie ma się czym przejmować. Na prawie każdym procu takie zjawisko istnieje, AMD (wbrew temu, co twierdzą sekciarze spod znaku rebelii) nie jest od niego wolne. Na R7 2700, chłodzonym NH-D14, miałem podobnie. Tyle, że tam to były chwilowe skoki z 68 na jakieś 77 stopni.
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Forumowy dałn Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (-27) Awatar haha3
    to co ci piszczy czasem to pewnie karta, ustaw sobie limit klatek riva tunerem i nie powinno byc pro8l3mu. jakie ty masz chlodzenie ze ci az do 70 dobija?
    3520MHz -------- 7220MHz
    Czytając moje wypowiedzi na temat Intela, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego należy brać je dosłownie, mają też na celu ubliżenie komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Uprawnienia umieszczania postów