Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Laserowa drukarka z tanimi tonerami w 2018

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar Despacito

Laserowa drukarka z tanimi tonerami w 2018

Hej, obecnie mój samsung ml-2165 odmówił posłuszeństwa bo wpakowałem w niego chiński toner. Podziałał 3 miesiące
    Jak drukarkę polecacie, chodzi o taką która toleruje tanie tonery. Dzięki śliczne za odpowiedzi

Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Jako, że nie ma sprecyzowanych wymagań, to mogę napisać tyle, że samemu używam HP LaserJet Pro MFP M125a i z tonerami typu zamiennik problemów nie ma. Drukuje już prawie 2 lata i w zasadzie od nowości niewiele widziała oryginalnych materiałów eksploatacyjnych .
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (18)
    Hym szkoda że bez budrzetu, ogólnie godne polecenia są Brothery oraz HPki (Te trochę droższe) przy czym mniej problemów z zamiennymi tuszami raczej będzie miała ta pierwsza marka, HP co jakiś czas kombinuje
    Main platform: CPU: Ryzen 5 1600 4 Ghz; MOBO: Prime X370 pro; RAM: 2*4GB VENGEANCE LPX 3000mhz cl15 PSU: SPC Vero M2 600w; GPU MSI GTX 1060 6gb OCV1; SYSTEM DISC: 1x SSD Adata SU800 256GB; STORAGE: 1x HDD WD BLUE 1 TB; CASE: Phanteks P400 Window White; KEYBOARD LOGITECH G413; MOUSE: SS Rival v2; HEADSET SS Siberia v200l; MOUSEPAD: Roccat TAITO Mini-Size

Uprawnienia umieszczania postów