Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Windowsowy antywirus

Mieszany widok

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0) Awatar Jaslodowy

Windowsowy antywirus

Witam, mam pytanie odnośnie wbudowanych narzędzi zabezpieczających komputer od Microsoftu. Czy ten antywirus w Windows 10 daje radę czy rozsądniej jest się zaopatrzyć w jakieś zewnętrzne oprogramowanie?

Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Według mnie wystarcza. Coś tam wykrywa, a przede wszystkim nie spowalnia zauważalnie komputera. Jeśli jednak zależy Ci na wyższym bezpieczeństwie, warto zaopatrzyć się w coś lepszego, ale ja nie widzę sensu.
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Sądzę, że lepiej zainwestować w jakiś lepszy program antywirusowy i mieć pewność, że ochrona komputera przed zagrożeniami jest optymalna. Ja też kiedyś korzystałem z tych darmowych programów i grubo się przejechałem... Obecnie korzystam z programu 360 total security. Teraz jest w fajnej cenie na Vebo https://www.vebo.pl/360-total-security-premium Zerknij sobie jak chcesz, pozdro!

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)
    Moim zdaniem ten od Microsoft jest dość słaby (nie skupiają się za bardzo na jego rozwoju). Bitdefender , Kaspersky lub Avira dają radę. Z darmowych opcji Avast jest w miarę spoko (choć wiadomo, nie ma co na cuda liczyć za free).

Uprawnienia umieszczania postów