Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wgniecenia na nowej chłodnicy, uszkodzona? chłodzenie wodne AIO NZXT KRAKEN X62

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (0)

Wgniecenia na nowej chłodnicy, uszkodzona? chłodzenie wodne AIO NZXT KRAKEN X62

Hej, Właśnie otworzyłem nowego zapieczętowanego krakena x62 i na chłodnicy są wgniecenia.
    Tego typu to normalne sprawy i występują na wszystkich chłodnicach, czy bawić się w zwrot?
    Najbardziej mnie martwi wgniecenie zaznaczone na żółto, bo jest na kanale przez który przepływa ciecz (a są takie 3). Bo rozumiem że uszczerbione harmonijki z drugiego zdjęcia to tylko kwestia estetyczna.

- NCFOM - Guru overclockingu Reputacja:   (30) Awatar MJ
    Bez znaczenia, żadnego negatywnego wpływu na działanie. Jak nie cieknie jest ok, tylko może drażnić oczy jak kto bardziej wrażliwy.

Nikt nie zmienia nowej bryki jak go gołąb osra itp.

Tak tylko mam przed oczami tryskający strumień z chłodnicy w aucie :p Chciałem się tylko upewnić czy to norma w chłodnicach. ps poradzili mi żebym napisał bezpośrednio do nzxt, oni to produkują to wiedzą najlepiej czy "ujdzie". Jak odpiszą to się podzielę informacją

- - - Aktualizacja - - -

jest i odpowiedź

ps na innej grupie ktoś napisał "Składałem chłodzenie wodne wiele razy. Tak to normalne, w każdym egzemplarzu tak to wygląda." Możecie to potwierdzić?

Kupiłem grubą kobyłę na 3x 120mm w cooling.pl swego czasu i było podobnie, nie widziałem sensu reklamować bo to pryszcz taki jak u Ciebie. Jak będzie pod siebie robić jak rasowy menel to reklama, jak nie to zapomnij o sprawie i pozwól spokojnie spamić bo gorąc jest w hooy i styki mi się grzeją od takich pseudo problemów.

dzięki wielkie!, pierwszy porządny pc i strach nie zalać wielu miesięcy odkładania

No to życzę powodzenia i nic się nie martw

Uprawnienia umieszczania postów