Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: oferta z plusa

Użytkownik Początkujący overclocker Reputacja:   (0)

oferta z plusa

Hej,
    mam takie pyt (w styczniu 2020r kończy się umowa nie mi tylko tacie w plusie +wzięcie umowy z nowymi tel )i co myślicie o takich tel:

dla minie:nokia 2.2
    mama: huawey p30
    tata:samsung galaxy xcover

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (27)
    Jestem całkowitym przeciwnikiem telefonu od operatora. Lepiej pójść gdzie taniej (jak jesteś w plusie to dobrą opcją może być Premium Mobile (jeśli nie zamierzasz używać neta za granicą) i kupić telefon(y) w normalnych sklepach np na raty 0 procent. Lepsze dostaniesz za tą samą kasę.

I przede wszystkim Nokia 2.2 siedzi na MediaTek Helio A22 MT6761 a od tego brandu trzymał bym się z daleka (opcjonalnie w tanich średniakach na P70/P90)

Jedyny smartphone który się do czegoś naprawdę nadaje to ten Huawei, rozumiem że mamie nie będziecie przeszkadzać skrajnie upośledzony soft

Xcover orginalny to już tylko do rozmów, sms i zdjęć net będzie ciął, Xcover 4 porównywalnie do noki 2.2 ogólnie są lepsze propozycje w tych budrzetach i myślę że nawet nie musi być to koniecznie xiaomi
    Main platform: CPU: Ryzen 5 1600 4 Ghz; MOBO: Prime X370 pro; RAM: 2*4GB VENGEANCE LPX 3000mhz cl15 PSU: SPC Vero M2 600w; GPU MSI GTX 1060 6gb OCV1; SYSTEM DISC: 1x SSD Adata SU800 256GB; STORAGE: 1x HDD WD BLUE 1 TB; CASE: Phanteks P400 Window White; KEYBOARD LOGITECH G413; MOUSE: SS Rival v2; HEADSET SS Siberia v200l; MOUSEPAD: Roccat TAITO Mini-Size

Uprawnienia umieszczania postów