Strona 31 z 39 PierwszyPierwszy ... 21272829303132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 386

Wątek: Warte polecenia, ciekawe filmy

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Suicide Squad - pewnie was nie zdziwi jak powiem ze film rozdmuchany na maksa, w skali od 1 do 10 daję 3+. Są momenty, kiedy można się pośmiać ale jest też wiele drobnych głupot i naciągania. Fabuła zawiera sprzeczności i jest naciągana na maksa.

Co prawa to nie jest do końca spojler bo każdy wie że tak będzie ale na wszelki wypadek ostrzegam
    Spolier:

Joker nie zdechnie, a szkoda bo nie cierpię tej postaci

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Nie będę aż tak kategoryczny, ale też przyznam, że się ogólnie zawiodłem.

Fajny jest Deadshot i Harley (która jednak mogłaby być bardziej świrnięta).

Na początku film jest zbyt teatralnie przerysowany i teledyskowy (często są jakieś znane utwory).

Psychologia postaci jest ogólnie słaba, a przeciwnicy zbyt generyczni.

Joker Ledgera był super, a ten mnie kompletnie nie przekonał

Nie mówię, że jest źle, ale mogło być dużo, dużo lepiej.
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Pitbull, nowe porządki - całkiem ok, plus na pewno za dobre teksty jak i ogólnie czuć nasz taki polski klimat filmów sprzed 10-15 lat? Nie umiem tego nazwać ale przy innych naszych współczesnych produkcjach nazwijmy to "około sensacyjnych" ten film wybił się ponad inne. Żadna to w sumie rewelacja ale fabuła jest niezła, humor poprawia się człowiekowi od razu jak usłyszy nasze ****a mać itp.

Who am I - film o rywalizujących ze sobą hakerach. Nie do końca mnie przekonała wizja elitarności tej grupy i pomimo jakiejś takiej dziecinności z początku całość rozwija się dobrze mniej więcej tak od połowy. Końcówka do przewidzenia ale dobre kino jeśli ktoś lubi takie klimaty.

Hologram dla króla - lekki dramat, całkiem sympatyczna rola Hanksa. Obejrzałem go raczej z sympatii do aktora niż ciekawości. Taki średniak.

Dzień Niepodległości: Odrodzenie - spodziewałem się, że nie będzie szału ale... i nie było, wcale, zero, w połowie już mi się film nudził, a wytrzymać trzeba było jeszcze do finałowej walki z obcymi... naciągana szkolna trója, bo są tylko niezłe efekty i w zasadzie nic więcej. Do tego wymuszony humor w wielu miejscach działa na duży minus dla tego filmu.

Criminal - agent wpada w zasadzkę, a posiada on bardzo ważne informacje. CIA próbuje ratować się przeszczepem wspomnień by móc odzyskać te dane. Niestety najlepszym kandydatem jest brutalny skazaniec, którego mózg pracuje inaczej niż normalny ludziom. Nie odczuwa empati, zero jakiś uczuć... przez co koleś po ucieczce robi co chce i jest przy tym niezła beka Polecam, bo Kostner mimo wieku całkiem nieźle zagrał rolę. Za to Oldman dość sztucznie i przeciętnie wypadł i to chyba największy minus tej produkcji.

X-Men: Apokalipsa - nie będę ukrywał, że to uniwersum nigdy mi nie podeszło, jedynie to chyba tylko postać Wolverine'a i Magento, a reszta bardziej komiczna albo bez jaj. Ale oglądam te filmy, bo nie są złe i zwykle mają dobre efekty. Niestety stare produkcje jeszcze jako tako mi się podobały ale te współczesne (Od Pierwszej klasy) to nic specjalnego, nawet efekty jakieś takie marny pomimo tego, że świat się wali No i to wracanie do młodości X-menów, szkółka, dzieciaki... rozumiem, że ktoś wpadł by na tym zarobić ale psuje to całkowicie odbiór tej serii. Wolałem nie wiedzieć wszystkiego, domyślać się jak wyglądają/ły relacje między mutantami niż dostać jakieś przedszkole mutantów w fazie potrądzikowej... Dobrze, że pominąłem poprzedni film, bo pewnie bym napisał to samo

Mechanic Resurrection to kompletnie generyczny film akcji ze Stathamem.

Ale w sumie ogląda się go całkiem ok. Przyznam, że akcja z rozwaleniem podwieszanego basenu była naprawdę super. No i fajnym akcentem jest Tommym Lee Jones. Jessica Alba standardowo - spoko, ale w sumie za dużo nie robi

Jak chcecie czegoś odmóżdżającego, to można zobaczyć.
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar phobosq
    Ej, a seriale też tu obgadujemy? Bo jak coś, to zrobiliśmy familijny kryminał po hiszpańsku - Gran Hotel. Z początku myślałem, że to będzie telenowela i popatrzyłem na moją lepszą połowę z nieco powątpiewającym wyrazem twarzy starając się powstrzymać od faków. Ale trup ściele się gęsto, intrygi się mnożą i nawet wątek romansowy nie jest w stanie tego zepsuć. Plusem są też liczne smaczki historyczne z czasów początku XX wieku, jak wizyty rozmaitych postaci, pojawienie się samochodu albo upowszechnienie elektryczności.
    A i zaczęliśmy "Człowieka z Wysokiego Zamku" i już w pierwszym odcinku jest niezły strzał w dekiel:
    Spolier:

taki sobie dialog między dwoma postaciami:
    - we wtorki i czwartki palimy kaleki i śmiertelnie chorych
    - wszystko dla czystości społeczeństwa

i właśnie dlatego nie starcza mi czasu na kręcenie!

Może dla seriali założymy osobny wątek
    8018 MHz

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Osobny wątek czy nie i tak skończy się spamem

Cytat Zamieszczone przez ivanov Zobacz posta
    Może dla seriali założymy osobny wątek
    Nie pamiętam, czy nie było już takiej inicjatywy....

Cytat Zamieszczone przez blabla123 Zobacz posta
    Osobny wątek czy nie i tak skończy się spamem
    I dobrze; wincyj sapmófff!!

Szymon, załóż nowy wątek i tyle, zobaczymy jak sprawy się potoczą
    8018 MHz

Po co ja mam zakładać, jak sam wydzieliłeś kiedyś. Spam jest, ale jakość spamu też musi być dobra.
    http://overclock.pl/forum/threads/10651-Dobre-seriale