Strona 34 z 38 PierwszyPierwszy ... 24303132333435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 373

Wątek: Warte polecenia, ciekawe filmy

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Byłem na LEGO Batman i w sumie nie mam za bardzo co zaskakującego powiedzieć. Film jest ekstra, jak ktoś oglądał inne filmy LEGO np. LEGO Przygoda to wie o czym mówię. Absurd goni absurd (pozytywnie), fabułą bardzo wciągająca, choć niezbyt skomplikowana i przewidywalna czasami ale to można wybaczyć, gdyż jest to film najpierw dla dzieci. Genialne jest polskie tłumaczenie i polski dubbing (w roli Batmana Krzysztof Banaszyk), w tej wersji polecam oglądać. Jedyne co może irytować to niestety konieczne w filmach dla dzieci sceny w morałami itd. ale nie są one szczególnie rozbudowane i można na to przymrużyć oko. Nie trzeba być ani dzieckiem, ani fanem Batmana by się dobrze bawić, gdyż film nie trzyma się uniwersum DC ale sięga także po inne dzieła Warner Bros.

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Nie wiem co spaliłeś, że na to polazłeś ale dawaj na PW namiary na dilera

Mama szła z siostrą a ja nie miałem nic do roboty więc poszedłem

poza tym lubię filmy LEGO w tym stylu
    Ostatnio edytowane przez anakolót ; 22-02-2017 o 23:51

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    Ja już się niejednokrotnie przekonałem, że te filmy niby dla dzieci są fajniejsze dla dorosłych, bo dziecko wielu nawiązań nie zrozumie.
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Od dawna tak jest, rodzic zabiera dziecko na film, bo niby to bajka ale to on się przy tym bawi, bo większość gagów dla nastolatków/starszych jest.
    A dziecko się cieszy, bo coś kolorowego ogląda

Wiesz, w tym było nawiązanie nawet do Suicide Squad, którego raczej dzieci nie powinny oglądać

Ok, mini maraton w tym tygodniu

Milczenie

Film zdecydowanie nie dla każdego - praktycznie nic się nie dzieje, w zasadzie są tylko dialogi. Mi się podobało, bo temat jest ciekawy i dobrze ujęty + są ładne zdjęcia.

Dobry do zastanowienia i wyciszenia. Jedynie zabrakło mi trochę lepszej ekspozycji postaci granej przez Neesona.

John Wick 2

Jak podobała Ci się pierwsza część, to tą będziesz tym bardziej usatysfakcjonowany.

Głupota z tego bije straszliwa, ale sieka jest bardzo intensywna i mega satysfakcjonująca

W przypadku chęci odmóżdżenia zdecydowanie polecam

Logan

Szedłem na ten film z obawami czy tego nie sknocą, ale wyszedłem z sali kinowej zdecydowanie zadowolony.

Rozwałka jest dobra, ale zarazem film ma bardzo dobrze zarysowany klimat.. hm.. starości, trochę beznadziei. Bardzo mi się to podobało.

Często w suberbohaterskim kinie momenty bez akcji są nudnymi zapychaczami. Tu tak nie jest, bo pomimo, że "spokojnych" scen jest dużo, to ogląda się je z zaciekawieniem, a nie znużeniem.

Puryści będą kręcić nosem, bo zgodność z komiksami jest marniutka, ale osoba oczekująca po prostu dobrego filmu nie będzie zawiedziona.

Postać X23 jest fajnie zrobiona, aczkolwiek mógłby być położony nieco większy nacisk na jej więź z Loganem.

Jedynie ciężko mi ocenić atrakcyjność filmu dla osoby niezaznajomionej ze wszystkimi filmami związanymi z X-Menami. Wydaje mi się, że w takim przypadku może dosyć sporo tracić.
    Ostatnio edytowane przez ivanov ; 16-03-2017 o 11:41
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Jeszcze doszedł Gold.

Historia ciekawa i film zrobiony dobrze. Ale w żadnym wypadku mnie nie porwał, ciężko uchwycić czego, ale czegoś temu filmowi brakuje.

Kreacja McConaughey oczywiście dobra.

Można zobaczyć, jednak nie nastawiajcie się na coś wybitnego.
    8018 MHz

Na Life szedłem nie oczekując nic specjalnego.

Film oglądało się zdecydowanie fajnie i okazał się nawet lepszy niż się spodziewałem.

Jedyną istotną wadą, jak dla mnie, były reakcje Ziemi na to, co działo się na stacji.

Z pewnością plusem jest fakt, że cały film (tak jak Grawitacja) rozgrywa się w stanie nieważkości.

PS Nie ma zbytnio jumpscare'ów.
    8018 MHz

Ghost in the Shell

Na wstępie mogę powiedzieć, że Johansson dała radę zdecydowanie.

Jednak mam cholerny zgryz z tym filmem... Fabuła jest bardzo luźno inspirowana oryginałem, aczkolwiek zostało to zrobione w miarę zgrabnie. Wprawdzie jest kilka najbardziej rozpoznawalnych scen/motywów, jednak zostały one mocno zmienione.

Z filmem miałem ten problem, co z Deadpoolem. Niby wszystko spoko, ładnie, fajnie, ale oglądając go czegoś mi brakowało. Czego? Nie wiem. Ale przez dużą część seansu byłem w sali kinowej, a nie "w filmie" (jeśli wiecie o czym mówię) :/

Zgadza się to, co pisze sporo ludzi, że Batou jest mocną stroną całości. Dowódca Sekcji 9 też pozytywnie zaskakuje.

Klimat cyberpunkowy fajny i lekkie unowocześnienie niektórych motywów (np. kamuflażu optycznego) wyszły dobrze, ale z jakiegoś powodu nie jestem do końca przekonany do tego filmu.

Trzeba wybrać się do kina i samemu ocenić.

Power Rangers

Poszedłem z ciekawości i z sentymentu, bo za dzieciaka się oglądało serial w TV

Film jest dosyć sztampowy, psychologia bohaterów słaba, walki głupiutkie... Ale i tak wyszło to zaskakująco spoko. Nie uważam seansu za stratę czasu.

Można pójść, ale nie można mieć wysokich oczekiwań
    8018 MHz