Strona 35 z 38 PierwszyPierwszy ... 253132333435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 374

Wątek: Warte polecenia, ciekawe filmy

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    Guardians of the Galaxy 2

Pierwsza część mi za bardzo nie podeszła. Druga mi się zdecydowanie podobała. Jest w niej lepszy humor (Drax robi dobrą robotę ) i lepszy główny przeciwnik (to akurat nie było trudne ).

Kurt Russel daje radę, a nawet jest na chwilę Stallone oraz Hasselhoff

Ogólnie jest dobrze i można spokojnie iść do kina. Kolejna sensowna cegiełka dołożona do MCU.
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Wiem, że jestem pod tym względem zacofany ale dopiero teraz obejrzałem Rogue 1. Akurat w domu znalazłem płytę DVD.

Porównując do Przebudzenia Mocy to to jest świetny film. Ale porównując do innych części serii to jest 7/10. Sporo nudnych części, mało się działo, główna bohaterka jest buntownicza tak z dupy, a jej przemiana wewnętrzna nastąpiła nie wiadomo kiedy. Przynajmniej aktorka ładna i nie łaziła z wiecznie złym wyrazem twarzy. Trochę raziła mnie postać Moffa Tarkina - gołym okiem widać, ze to CGI, podczas gdy Leia tak bardzo w oczy się nie rzucała. Ale jeśli chodzi o kwestie połączenia fabularnego z "właściwym" uniwersum to tak trochę na łatwiznę poszli, mogli scenę ucieczki bardziej rozbudować.

Dla mnie największym zarzutem wobec tego filmu pozostaje fakt, że cały czas miałem kompletnie gdzieś, co się stanie z bohaterami
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Przyznam, że Wonder Woman daje radę.

Wprawdzie Logan podobał mi się bardziej, ale nie zmienia to faktu, że w kategorii kina superbohaterskiego WW wypada nadspodziewanie dobrze.

Sceny walk w trakcie I WŚ (o które się najbardziej obawiałem) nie rażą zbytnio, bo jest ich dosyć mało.

Film jest spójny i całkiem sensowny; pomimo małej ilości akcji i dużej ilości dialogów ogląda się go spoko.

Denerwuje mnie tylko niespójność związana z jednym z artefaktów Diany (jeśli patrzymy na Batman v Superman), ale może to jeszcze jakoś wyjaśnią

Można iść do kina bez obaw. Jest o niebo lepiej od Suicide Sqaud i mniej kontrowersyjnie niż Batman v Superman (który mi się akurat nawet podobał).

- - - Aktualizacja - - -

Mumia jest trochę nie bardzo...

Russel Crowe i scena w samolocie są spoko, ale to nie ratuje filmu.

Wszystko jest trochę nijakie - postacie, fabuła...

Nie jest to katastrofa, ale do Wonder Woman temu bardzo daleko

Oby kolejne filmy z uniwersum były lepsze...
    8018 MHz

Auta 3 są zdecydowanie lepsze niż dwójka.

Historia nie jest zbytnio oryginalna i jest dosyć przewidywalna. Jednak nie zmienia to faktu, że jest jak najbardziej ok.

W sumie uderzają w nieco podobne tony co Toy Story 3.

Jeśli widziało się poprzednie części, to jak najbardziej polecam. Aczkolwiek trzeba pamiętać, że do klasy np. Wall-E sporo brakuje.
    8018 MHz

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (14) Awatar DreadziuOC
    Ostatnio kiedy przyszedł do mnie kolega ze śmiesznym papierosem, oglądaliśmy "Life". Film spoko, mega straszny i trzymający w napięciu, wizja kosmitów z innej planety i ich zamiary dot. ludzkości. Film opowiada także o bezmyślności ludzi oraz ich zwyczaju "Przywiązywania się". Polecam obejrzeć, jeżeli macie trudności z zasypianiem lub nudzi wam się, jeżeli potrzebujecie przerwy od podkręcania (Co zdarza mi się bardzo rzadko )

Spiderman Homecoming

Bardzo lekki, ale zarazem nie głupkowaty film. Zdecydowanie najlepszy Spiderman.

Można powiedzieć, że wszystko w nim zagrało. Tom Holland w głównej roli, (o dziwo) główny zły, humor, klimat.

Wprawdzie robi sporo rzeczy wbrew pierwowzorowi (Mary Jane - WUT?), ale jest zgrabnie zrealizowany i pozytywnie nastraja.

Trochę mnie irytowało, że Avengersi i ich otoczenie byli tak niekompetentni, ale w sumie bez tego nie byłoby filmu

PS Nawet w miarę sensownie Star Wars wpletli

PS2 Za mało Marisy Tomei

Baby Driver

Przyznam, że obejrzenie tego filmu uświadomiło mi, jak bardzo mi brakowało dobrych scen pościgów w filmach.

Do tego dochodzi fajna ścieżka muzyczna.

Z jednej strony film niby schematyczny, ale z drugiej schematom się wymyka.

Ok, jest dosyć specyficzny, ale zdecydowanie polecam.

Ci co hejtujo, siem nie znajo
    8018 MHz

Dunkierka

Muzyka i zdjęcia robią super robotę.

Do tego dochodzą chyba najlepsze sceny walk powietrznych, jakie widziałem.

W sumie fabularnie jest prosto, ale to zaleta. Dialogów też nie ma zbyt dużo, jednak to tylko robi klimat.

Co tu się dużo rozwodzić, Nolan jak zwykle nie zawiódł. Marsz do kin

A, pamiętajcie, że filmy spod jego ręki tylko w IMAX
    8018 MHz

Atomic Blonde

Bardzo dobrze zrobiony, ale w sumie nie za szczególny film akcji.

John Wick 2 bardziej mi się podobał.

Może wybrzydzam, ale cóż poradzić, jak ostatnio w kinach jest sporo spoko pozycji

Jak najbardziej można zobaczyć, bo Theron zdecydowanie daje radę. Jednak brakuje temu tego "czegoś".
    8018 MHz

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Cytat Zamieszczone przez ivanov Zobacz posta
    Jak najbardziej można zobaczyć, bo Theron zdecydowanie daje radę. Jednak brakuje temu tego "czegoś".
    Cycków!