Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 253132333435
Pokaż wyniki od 341 do 346 z 346

Wątek: Warte polecenia, ciekawe filmy

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (66) Awatar ivanov
    Guardians of the Galaxy 2

Pierwsza część mi za bardzo nie podeszła. Druga mi się zdecydowanie podobała. Jest w niej lepszy humor (Drax robi dobrą robotę ) i lepszy główny przeciwnik (to akurat nie było trudne ).

Kurt Russel daje radę, a nawet jest na chwilę Stallone oraz Hasselhoff

Ogólnie jest dobrze i można spokojnie iść do kina. Kolejna sensowna cegiełka dołożona do MCU.
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = HD7970 Lightning = 32 GB DDR4 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Wiem, że jestem pod tym względem zacofany ale dopiero teraz obejrzałem Rogue 1. Akurat w domu znalazłem płytę DVD.

Porównując do Przebudzenia Mocy to to jest świetny film. Ale porównując do innych części serii to jest 7/10. Sporo nudnych części, mało się działo, główna bohaterka jest buntownicza tak z dupy, a jej przemiana wewnętrzna nastąpiła nie wiadomo kiedy. Przynajmniej aktorka ładna i nie łaziła z wiecznie złym wyrazem twarzy. Trochę raziła mnie postać Moffa Tarkina - gołym okiem widać, ze to CGI, podczas gdy Leia tak bardzo w oczy się nie rzucała. Ale jeśli chodzi o kwestie połączenia fabularnego z "właściwym" uniwersum to tak trochę na łatwiznę poszli, mogli scenę ucieczki bardziej rozbudować.

Dla mnie największym zarzutem wobec tego filmu pozostaje fakt, że cały czas miałem kompletnie gdzieś, co się stanie z bohaterami
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = HD7970 Lightning = 32 GB DDR4 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Przyznam, że Wonder Woman daje radę.

Wprawdzie Logan podobał mi się bardziej, ale nie zmienia to faktu, że w kategorii kina superbohaterskiego WW wypada nadspodziewanie dobrze.

Sceny walk w trakcie I WŚ (o które się najbardziej obawiałem) nie rażą zbytnio, bo jest ich dosyć mało.

Film jest spójny i całkiem sensowny; pomimo małej ilości akcji i dużej ilości dialogów ogląda się go spoko.

Denerwuje mnie tylko niespójność związana z jednym z artefaktów Diany (jeśli patrzymy na Batman v Superman), ale może to jeszcze jakoś wyjaśnią

Można iść do kina bez obaw. Jest o niebo lepiej od Suicide Sqaud i mniej kontrowersyjnie niż Batman v Superman (który mi się akurat nawet podobał).

- - - Aktualizacja - - -

Mumia jest trochę nie bardzo...

Russel Crowe i scena w samolocie są spoko, ale to nie ratuje filmu.

Wszystko jest trochę nijakie - postacie, fabuła...

Nie jest to katastrofa, ale do Wonder Woman temu bardzo daleko

Oby kolejne filmy z uniwersum były lepsze...
    8018 MHz

Auta 3 są zdecydowanie lepsze niż dwójka.

Historia nie jest zbytnio oryginalna i jest dosyć przewidywalna. Jednak nie zmienia to faktu, że jest jak najbardziej ok.

W sumie uderzają w nieco podobne tony co Toy Story 3.

Jeśli widziało się poprzednie części, to jak najbardziej polecam. Aczkolwiek trzeba pamiętać, że do klasy np. Wall-E sporo brakuje.
    8018 MHz

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (14) Awatar DreadziuOC
    Ostatnio kiedy przyszedł do mnie kolega ze śmiesznym papierosem, oglądaliśmy "Life". Film spoko, mega straszny i trzymający w napięciu, wizja kosmitów z innej planety i ich zamiary dot. ludzkości. Film opowiada także o bezmyślności ludzi oraz ich zwyczaju "Przywiązywania się". Polecam obejrzeć, jeżeli macie trudności z zasypianiem lub nudzi wam się, jeżeli potrzebujecie przerwy od podkręcania (Co zdarza mi się bardzo rzadko )