Strona 36 z 38 PierwszyPierwszy ... 2632333435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 373

Wątek: Warte polecenia, ciekawe filmy

Ex-Redaktor Extreme overclocker Reputacja:   (68) Awatar ivanov
    Cytat Zamieszczone przez blabla123 Zobacz posta
    Cycków!
    Cóż, całkiem trafne spostrzeżenie

War for the Planet of the Apes

Mam podobne odczucia przy tym filmie, jak przy drugiej części. Czyli mieszane.

Jak zwykle, Serkis oraz animacja małp na super poziomie.

Jednak sama fabuła... Jakoś mnie przesadnie nie przekonała.

Jest ok i można zobaczyć, ale jak dla mnie w dalszym ciągu pierwsza część pozostaje najlepszą.

PS Harrelson mógłby być bardziej diaboliczny

- - - Aktualizacja - - -

Valerian

Raczej rozczarowanie.

Podstawowy problem z tym filmem jest taki, że przez cały czas ma się niezachwianą pewność, że bohaterowie sobie bez przeszkód ze wszystkim poradzą. Nie ma realnego zagrożenia, każdy problem jest do rozwiązania bez większego wysiłku w zasadzie z marszu.

Clive Owen ma po prostu słabą rolę, a gra DeHaana mi się nie podobała.

Delevingne ok, a całość trochę ratuje super występ Rihanny.

Można zobaczyć, ale ciężko mi polecić.
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Cóż, Mroczna Wieża mnie rozczarowała...

Film jest spoko, a w pewnym momencie dup i nagle zupełnie niesatysfakcjonujący koniec...

Bardzo wyraźnie widać, że sporą ilość treści chcieli upchnąć w nie za długim filmie i coś nie pykło przez zbyt duże cięcia.

Mogło być dobrze, ale musieliby zrobić z tego 2, albo 3 części, żeby wszystko lepiej opowiedzieć.

Chyba raczej nie warto.

- - - Aktualizacja - - -

Warto jeszcze wspomnieć, że trailery strasznie niszczą film - w przypadku połowy scen wiadomo, co się dalej stanie, jeśli widziało się trailery...
    8018 MHz

i7-5960X = X99-SOC Force = RX 580 Limited Edition = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Hitman's Bodyguard

Super film w swojej klasie

L. Jackson kapitalny, Reynolds również daje radę.

Dobra fabuła, rzeczywiście śmieszne momenty.

Film jest lekki i ma pewnego rodzaju wdzięk. Widać, że został przygotowany przez kogoś, kto zna się na rzeczy.

Wiadomo, że akcje są przegięte oraz jest sporo klisz gatunkowych, ale tutaj jak najbardziej wpasowuje się to w konwencję i działa in plus.

Bardzo pozytywne zaskoczenie, zdecydowanie warto

- - - Aktualizacja - - -

Wiadomo, że to inne typy filmów i ciężko je porównywać, ale taka Mroczna Wieża, Atomic Blonde, czy Valerian po prostu nie mają do Hitman's Bodyguard startu.

Dawno nie bawiłem się tak dobrze w kinie (w każdym tego słowa znaczeniu).

- - - Aktualizacja - - -

Już myślałem, że to ze mną coś nie tak i większość rzeczy jest dla mnie "meh"

Ale to filmy failują, bo Dunkierka i teraz to pokazały, że się da
    8018 MHz

Barry Seal / American Made

Cruise bardzo dobrze wpasował się w film.

Jest mało polityki / rozmyślania, a więcej akcji. Jednak nie uważam tego za minus, bo taka jest jego konwencja.

Pojawia się sporo śmiesznych i absurdalnych momentów, choć jak człowiek sobie potem o tym pomyśli, to w rzeczywistości musiało być dosyć hardkorowe, szczególnie z perspektywy jego rodziny

Ciężko dopatrzeć się wad, choć dla niektórych może to być zbytnia powierzchowność.

Jak dla mnie ogólnie dobra rzecz i jestem zadowolony.
    8018 MHz

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (32) Awatar blabla123
    Zobaczymy zaraz co to 'To' warte jest.
    Stara wersja była niezła.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Zapomniałem dopisać

Niestety nie widziałem oryginału, ale nowa wersja To bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła

Bardzo fajny małomiasteczkowy klimat, dobre ujęcia, sensowna fabuła, w zasadzie brak jumpscare'ów, ale przede wszystkim absolutnie mega dobre główne role dzieciaków.

W zasadzie te dzieciaki robią całą robotę, super sprawa.

Film na który zdecydowanie warto się wybrać.
    8018 MHz

W sumie to To tyłka nie urywa, pierwsze sceny nawet mnie zadzwiły, dość sporo krwi jak na start ale potem pomimo ogólnie fajnego klimatu widać, że to film dla nastolatków. Pomimo tego, że przebija się jakaś brutalność.
    Szkoda, bo mogło to być dobre kino, a tak to raczej jest przeciętniak.
    Największym minusem chyba jest fakt, że była to "chapter one" no i samo pozbycie się klauna było takie banalne i aż za proste. Sądziłem, że jednak będzie badassem jak przez cały film, a na końcu rura mu zmiękła
    Grzesiek ma rację co do aktorów, dobrani całkiem dobrze, czuć klimat z lat 80-90tych.

Klimat lat 80-tych jest istotnie ekstra, to trzeba obczaić samemu

Ok, finałowe starcie było zbyt proste, a fakt, że to chapter one trochę dziwi, ale nie zmienia to faktu, że bawiłem się nadspodziewanie dobrze
    8018 MHz

W sumie przysypiałem, gdyby mnie jakiś gimbus od czasu do czasu nie kopnął w krzesło od tylca to bym pewnie usnął.
    W sumie bać tam nie ma się czego, no chyba, że boimy się kalunów.
    Najlepsze sceny to pierwsze zaginięcie dziecka, aż się na serio zdziwiłem, że w takim filmie dla młodzieży już na starcie posoka leci
    Do tego chybe epicka scena jak mieli ze skarpy skoczyć i dziewczyna skoczyła przed nimi. Dokładnego tekstu już nie pamiętam ale okularnik dowalił srogo Choć generalnie walił suchay ale wtedy akurat sam się uśmiechnąłem lekko.
    Wpadła mi też muza w ucho, a dokłanie ten jeden rockowy kawałek, bo muza raczej przeleciała "niezauważona" imo.
    Z drugiej strony niewyjaśnili skąt to się wzięło, co lub kto to jest więc może w kolejnej części się wsio wyjaśni, bo to też w sumie minus.

Szukam tego kwałka i trafiłem na
    Ostatnio edytowane przez blabla123 ; 23-09-2017 o 20:04

Nawet ujdzie. Masa przekleństwa + masa przekleństw + masa przekleństw