Strona 19 z 39 PierwszyPierwszy ... 915161718192021222329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 386

Wątek: Warte polecenia, ciekawe filmy

Użytkownik Reputacja:   (0)
    Dołączę się do ludzi, którzy sami chodzą na seanse sami, bo ja mam to samo niestety;/ Był ktoś może na szybcy i wściekli ta nowa część, bo właśnie się wybieram na to trochę może późno, ale mniej wiary większy wybór miejsc warto iść na to?
    BTW: Na Nightcrawler byłem super sprawa.

Zawsze możesz się zgrać z kumplami, czy to z roboty, czy to z podwórka przecież zawsze to jakaś odskocznia od życia codziennego. Owszem, byłem na filmie, który wymieniłeś nie będę spojlował, bo, by to było chamskie delikatnie nadmienie, tylko że pierwsze trzy części tej produkcji były i tak najlepsze.

Oglądaliście wczoraj Genezę Planety Małp? Dość fajny film, dobrze zrobiony i ciekawy. Moja dziewczyna była nim zachwycona, ja trochę mniej, ale i tak mi się podobał. Chciałbym mieć taką oswojoną małpkę w domu, tylko żeby rosła tak do 3 roku życia więcej już nie.

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Weekendowy maraton

Run all Night - naprawdę dobry film Dużo lepszy niż Taken 3, czy Equalizer.

Avengers Age of Ultron - jest ok, ale spodziewałem się, że będzie lepiej. Zabrakło epickości części pierwszej. W dodatku nie podobała mi się postać QuickSilvera Aczkolwiek i tak warto obejrzeć, jeśli oglądało się wszystkie inne filmy z uniwersum Marvela.

Mad Max - super sprawa, marsz do kina! Bardzo podobał mi się klimat. Hardy oraz Theron zdecydowanie dają radę.
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Mad Maxa wczoraj oglądałem ale część I a Avengersów oglądałem na enemefie w Multikinie i oczywiście, jak to było przy pierwszej części, zasnąłem w przełomowym momencie

Lytek menda Extreme overclocker Reputacja:   (42) Awatar tomcuk
    Mad Maxa oglądałem na maratonie w Heliosie. Generalnie ten film mogę streścić w trzech słowach - akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Generalnie za akcję i próbę zachowania klimatu mogę dać 6/10, a że było dużo akcji, to mogę dać 6,5/10, ale ze względu na akcję mogę dać 7/10 . Drugiej części IMO nie dorównuje, ale i tak warto było obejrzeć. Wojownik Szos i końcowa walka z gangiem to po prostu klasyka klasyk.
    Czytając moje wypowiedzi na temat AMD, pamiętajcie o tym, że są one poparte doświadczeniami ze sprzętem tego producenta oraz rzetelnymi testami. Niemniej jednak niektóre z nich mogą mieć wydźwięk humorystyczny i dlatego nie należy brać ich dosłownie, nie mają też na celu ubliżaniu komukolwiek lub jakiejkolwiek firmie.

Dobry procesor dla gracza wciąż w cenie? Test dwudziestu dwóch modeli!
    NVIDIA ForceWare 337.50 - czy to coś daje?
    Szybsza pamięć dla gracza? Ależ oczywiście!

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Mad Max 2 zdecydowanie, równie ciekawy co pierwsza cześć, właśnie co obejrzałem

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Byłem w niedzielę na Mad Maxie i niby nie jest źle, wybuchy, pościgi, akcja, akcja i jeszcze raz akcja ale brakowało jakiejś kropki nad "i". Do tego zakończenie takie sobie.
    Ale tak czy siak warto się przejść dla rozpipy na ekranie Osobiście bardzo podobały mi się ogólnie pojazdy oraz "maskotka" czyli gitarzysta

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (2)
    Możliwe, że już widzieliście TO:
    https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg

Polecam, jajca nie z tej ziemi.

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Właśnie wróciłem z Jurassic World z IMAXa. Film dobry, czegoś brakowało bym mógł powiedzieć, że nawet bardzo.
    Ogólnie jak ktoś lubi takie klimaty oraz podobały mu się wcześniejsze części to wyjdzie na pewno zadowolony.
    Plus za muzykę, nawiązania do części pierwszej, sporo dinozaurów przewija się przez ekran.
    Minus chyba największy za średnie powielenie schematów, mogło być trochę lepiej, końcówka też taka trochę na siłę.
    Ogółem 8/10 dla fanów +1 punkt.

Chappie trochę mnie natomiast zawiódł, sam film niezły ale ukazanie po macoszemu "programowania" i "uczenia" SI to trochę beka była. Film raczej skierowany do młodszych widzów więc nie można było spodziewać się poważniejszego podejścia do tematu a szkoda, bo lubię takie klimaty bardzo.