Strona 1 z 19 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 181

Wątek: HWBot Team - sprzęt do testów

Advert Manager Guru overclockingu Reputacja:   (13) Awatar Dawid_S

HWBot Team - sprzęt do testów

Panowie i Panie, którzy/które uczestniczą w rankingu HWBot - w tym temacie możecie zgłaszać się po sprzęt do testów, który wykorzystacie do podkręcania i zrobienia jak najlepszych wyników dla naszej drużyny.

Jeszcze nie ma Cię w naszej drużyny. Dołącz do nas!

--------------------------------------------------------------------

Warunki otrzymania sprzętu do testów:
    - czynny udział w rankingu HWBot (jakiekolwiek punkty),
    - czynny udział w eventach (wyzwania, zawody), życiu forum itp.,
    - doświadczenie z danym sprzętem (np. jeśli chcecie kartę graficzną to musicie potrafić ją zamontować, podkręcać, chłodzić),
    - doświadczenie z danym chłodzeniem (np. jeśli ktoś chciałby gotowy zestaw WC to musi potrafić to zamontować i używać),
    - umiejętność odpowiedniego podkręcenia sprzętu (najlepiej do granic możliwości ;)),
    - umiejętność odpowiedniego testowania sprzętu (tak, aby wycisnąć jak najlepszy wynik),
    - podpisanie umowy o wypożyczenie sprzętu (szczegóły ustalacie ze mną mailowo).

Warunki testowania wypożyczonego sprzętu:
    - wstawianie logo producenta i logo Overclock.pl (5000x1000px, 2500x500px, 800x160px) w widocznym miejscu na screenach z wynikami,
    - używanie jednej z tapet Overclock.pl,
    - wrzucanie wraz z wynikiem przynajmniej jednego zdjęcia platformy testowej z widocznym sprzętem wypożyczonym do testów,
    - wykonanie kompletu wyników na danym urządzeniu (wyszczególnione poniżej),
    - odpowiednie zabezpieczanie paczki ze sprzętem, który będzie odsyłany do producenta,
    - czas testowania to maksymalnie 3 tygodnie.

Testy procesora.
    Testy płyty głównej.
    Testy karty graficznej.
    Testy pamięci operacyjnej.

Sprzęt w testach:
    -

Kontakt ze mną (piszcie jaki sprzęt chcielibyście przetestować):
    - dawid@overclock.pl
    - gg: 6585059
    - telefonu nie podaję, bo nie zawsze mogę odebrać :)

Z wszystkich w/w preferuję mail.

Jeśli nie odpowiem na wiadomość w ciągu tygodnia, proszę o ponowienie prośby.

Mam nadzieję, że inicjatywa się podoba i dzięki temu uda nam się wspinać na coraz wyższe pozycje na HWBot oraz rywalizować ze światową czołówką w różnego rodzaju zawodach w podkręcaniu :) Liczy się też zabawa, nowe doświadczenia.
    Ostatnio edytowane przez Dawid_S ; 22-08-2012 o 01:19

HWBot Team Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar Johny_B
    inicjatywa godna pochwały, dobrze wiedzieć że ktoś nad nami czuwa i służy pomocą, jeśli chodzi o sprzęt co tu dużo mówić, wsparcie producentów jest bardzo ważne, i na pewno znajdą się osoby które je wykorzystają

wspólne spotkanie dobrze by nam zrobiło, może jakiś zlot w wakacje ?? chętnie poznałbym kolegów z teamu osobiście ( jak dotąd miałem przyjemność spotkać Ivanova i Redbarona ), można by nawet wspólnie coś pokręcić :)

zastanawiam się jeszcze, hm może warto założyć jeszcze jeden temat, poświęcony życiu naszej drużyny, moglibyśmy tam podyskutować o naszych celach, dopingować się do działania a przede wszystkim wymieniać doświadczeniami itp itd etc
    MacBook Pro 13" (mid 2017) || iPad Pro 9,7" || iPhone 5 || Magic Keyboard & Logitech MX Master || harman/kardon Nova || LG 27ud88

Okazja do spotkania będzie już 2 czerwca. Robimy pokaz ekstremalnego OC w Szkole Podstawowej (:D) nr 7 przy ul. Tarnogórskiej w Gliwicach. Chętnych zapraszamy, mam nadzieję, że wpuszczą :)

Z redakcji najprawdopodobniej pojawi się około 6-7 osób (ivanov, red_baron, ja, Michael, regist88, sido107, rexar, może inni).

Temat już zakładam.

HWBot Team Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (0)
    Ja mogę sprzęt przyjąć (jeśli mi go dacie)
    Kilka pytań

1. Ile czasu mamy na wyniki ?
    2. Czym trzeba go odesłać, wysyłamy na swój koszt ?
    3. Co się stanie jeśli zostanie uszkodzony np. GPU spalone
    4. Jakie chłodzenie jest wymagane - nie mam wody (nie stać mnie, aleposkładać umiem), z SS albo azotem nie miałem doczynienia
    CPU: Intel i7 2700K 3,5@5,0 | MB: Asus P8P67 | RAM: Geil DDR3 1333MHz 8GB CL8 | HDD: Samsung HD502HI | GPU: Gigabyte GTX 560Ti | PSU: OCZ MXS 600W | COOLER: Phanteks PH-TC14PE 3 fan's
    5GHz LinX TEST
    http://ifotos.pl/zob...XO_rqqqwnw.jpg/

Po 1. - nic nie dajemy :P Pożyczamy. Będzie stworzona umowa o wypożyczenie sprzętu. Wysyłka w obie strony na nasz koszt.

A.d.1. Zależnie od sprzętu, ale zazwyczaj max 2-3 tygodnie będzie można testować sprzęt.
    A.d.2. J/w, my płacimy.
    A.d.3. Oby tak nie było ;) Będzie umowa o wypożyczenie sprzętu, więc w razie uszkodzenia... Tutaj wiele będzie zależeć bardziej od łaskawości producentów. Jedni mogą po prostu już więcej nic nam nie dać po takiej akcji, inni zaakceptują to, ale poproszą o większą ostrożność na przyszłość.
    A.d.4. Nie będziemy dostarczać całego zestawu chłodzenia wodnego czy SS. Zbyt kosztowne. Kręcicie na tym co macie (lub bierzecie do testów cooler).

HWBot Team Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (0)
    Add 3 no ok ale czy będzie jakaś odpowiedzialność finansowa na wypadek opisanego wcześniej spalania

PS: Gdzie trzeba się zgłosić na testowanie sprzętu, chyba że sami piszecie
    CPU: Intel i7 2700K 3,5@5,0 | MB: Asus P8P67 | RAM: Geil DDR3 1333MHz 8GB CL8 | HDD: Samsung HD502HI | GPU: Gigabyte GTX 560Ti | PSU: OCZ MXS 600W | COOLER: Phanteks PH-TC14PE 3 fan's
    5GHz LinX TEST
    http://ifotos.pl/zob...XO_rqqqwnw.jpg/

Najprawdopodobniej zrobimy tak, że osoba, która cokolwiek spali już więcej nic nie otrzyma do testów.

Lista sprzętu będzie pojawiała się w pierwszym poście. Za każdym razem, gdy pojawi się coś nowego, napiszę post z odpowiednią informacją.

no i dobrze, mamy jasne zasady :)

myślę że na powietrzu to trzeba mieć pecha żeby coś ubić, a np dwa gtx 580 czy 680 tez mogą troszkę punkcików nabić, podobnie może być z ramem czy dyskami ssd które bardzo mogą się przydać w pcmarku...zmieniać chłodzenie etc to już bym wolał na swoim sprzęcie :)
    MacBook Pro 13" (mid 2017) || iPad Pro 9,7" || iPhone 5 || Magic Keyboard & Logitech MX Master || harman/kardon Nova || LG 27ud88

Akurat GTX580 dość ciężko dostać do testów redakcyjnych (mało sztuk mają producenci), a co dopiero typowego OC (nie ukrywając - większość została uszkodzona/ubita przez, moim zdaniem, pseudo-OCerów).

zgoda, ale chyba nawet poczciwy 5870 i 5850 niezle kreci sie na powietrzu i daje calkiem niezle punkty hw, a chyba mozna je jeszcze dostac ?? a wiadomo kazdy punkcik na wage zlota :)