Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: [6000-12 000zł] Biznes i rozrywka w jednym - poznajcie Aleksandrę! :)

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (2) Awatar Veloci
    Zestaw ciekawy ale "ALE" to się sporo znajdzie
    1. Ten monitor nie kosztuje 450 złotych
    2. Klawiatura od media tech? Eeee jest sporo ciekawszych opcji.
    3. Głośniki pierdziawki.
    4. Jak już ktoś mówił zasilacz. Za tą cenę jest sporo konkretniejszych propozycji o nawet większej mocy.
    5. Pamięci od Kingstona? Jest sporo lepszych firm jak i pamięci w tej cenie.
    6. Płyta przepłacona, za około 250 złotych mniej można mieć płytę z podobną funkcjonalnością, no chyba, że mowa tutaj o wi-fi wbudowanym to ok bo wtedy jest to chyba najtańsza sensowna płyta która to ma.
    7. Za 1600 referent GTX670.. Bój się Boga. Referenty to się kupuje po 1300-1400.

To by było tylko TYLE zastrzeżeń do zestawu. Podawał innych opcji Ci nie będę bo to raczej nie moja rola

Redaktor Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (1) Awatar Kapitan
    Pani A.M. będzie grać w pracy? Grubo.
    Czterordzeniowy układ trzeciej generacji z pewnością pozwoli na uruchomienie trzeciej części Pola Bitwy nawet na wysokich ustawieniach(...).
    Kurcze, to tak jak Athlon kupiony 2.5 roku temu za 300zł. No chyba, że pani A.M. śmiga na największych mapach w multi.

Cooler Thermaltake CLP0588 Contac 29 BP
    Polski Fortis wygląda jakoś lepiej i kosztuje nieco mniej.

Sądzę, że taka wartość (32 GB - przyp. ) spokojnie będzie wystarczyć nawet na następcę Windows 8.
    Coś mi się wydaje, że do jego następcy wystarczy 2 Gb, biorąc pod uwagę, że 8 zżera mniej zasobów niż 7 a całość zmierza w kierunku sprawnego działania na mniej wydajnych, urządzeniach mobilnych.

Wszyscy wiemy, że różnice pomiędzy nią, a GTX680 są w niektórych przypadkach nawet minimalne, co czyni 670-tkę bardziej opłacalnym wyborem
    Uuu pani A.M. chyba faktycznie nie wyjdzie z biura. A myślałem, że nowe 660Ti zaspokoją każdego gracza, nawet takieego, który budzi się z głową na klawiaturze. I to jeszcze lubiący się grzać Gainward.

Choć dla Was wygląda może nieco dziwnie, jej niecodzienny design jest stylistycznym strzałem w dziesiątkę. Do biurowych zastosowań nada się idealnie, bezprzewodowe podłączenie nie zaburzy porządku na biznesowym biurku, a do rozgrywanej kampanii w Starcraft’cie z pewnością wystarczy (...)
    Z pewnością to pani A.M. powinna przeczytać nasze zestawienie myszek.

Temat fajnie wyglądający ale z zawartymi tu twierdzeniami trudno się zgodzić
    Niech mi ktoś pokaże pani-biznes, która ma czas na granie? I to w Battlefielda 3 (najpewniej multi)... i to w Starcrafta taką myszką? W tej grze trzeba być kosmicznie szybkim i precyzyjnym a takiego działania tego Arca sobie nie wyobrażam. Microsoft SideWinder, to są ładne i stylowe gryzonie, lepiej by pasowały i dało by się nimi grać.
    Ostatnio edytowane przez Kapitan ; 19-08-2012 o 15:41

Użytkownik Podkręca śrubokrętem Reputacja:   (1) Awatar BlueEyed
    Cytat Zamieszczone przez Veloci Zobacz posta
    Zestaw ciekawy ale "ALE" to się sporo znajdzie
    1. Ten monitor nie kosztuje 450 złotych
    2. Klawiatura od media tech? Eeee jest sporo ciekawszych opcji.
    3. Głośniki pierdziawki.
    4. Jak już ktoś mówił zasilacz. Za tą cenę jest sporo konkretniejszych propozycji o nawet większej mocy.
    5. Pamięci od Kingstona? Jest sporo lepszych firm jak i pamięci w tej cenie.
    6. Płyta przepłacona, za około 250 złotych mniej można mieć płytę z podobną funkcjonalnością, no chyba, że mowa tutaj o wi-fi wbudowanym to ok bo wtedy jest to chyba najtańsza sensowna płyta która to ma.

To by było tylko TYLE zastrzeżeń do zestawu. Podawał innych opcji Ci nie będę bo to raczej nie moja rola
    Ad 1. Cena monitora to oczywiście mój błąd, poprawiłam
    Ad 2. Ciekawszych pod jakim względem? Ta od MT jest tania, ładna i działa jak należy. W czym więc problem?
    Ad 3. Nieprawda. Miałam model niższe (bo teraz tylko słuchawki do laptopa mam) i grały pięknie.
    Ad 4. Na temat zasilacza już się wypowiadałam. Do całego zestawu znajdziemy alternatywy, zaczynając od obudowy, na baterii w płycie kończąc. Mi się podoba ten. Nie jest to dołączany do obudów Megabajt co znaczy, że będzie działać i jego cena mi odpowiada. Kropka
    Ad 5. Do wszystkiego macie koledzy uprzedzenia? Kingston daje radę i odpowiada naszym potrzebom.
    Ad 6. Podaj proszę przykład, chętnie o tym porozmawiam

Pani A.M. będzie grać w pracy? Grubo.
    Po pracy. Chudo. Szczupła i zgrabna jest

Kurcze, to tak jak Athlon kupiony 2.5 roku temu za 300zł. No chyba, że pani A.M. śmiga na największych mapach w multi.
    Wierz mi, procesor nie był dobierany tylko pod kątem Battlefielda.

Z zewnątrz i tak nie będzie go widać. "Nieco" przy zestawie za prawie osiem tysięcy nie robi różnicy

Coś mi się wydaje, że do jego następcy wystarczy 2 Gb, biorąc pod uwagę, że 8 zżera mniej zasobów niż 7 a całość zmierza w kierunku sprawnego działania na mniej wydajnych, urządzeniach mobilnych.
    To prawda, z doświadczenia wiem, jak wygląda zasobożerność Win8. Ale nie samym systemem człowiek żyje, czyż nie? Dołóż do tego Office 2018, Photoshopa CS10 i Firefoxa 33 - ups, właśnie zapychasz SWAPa.

Uuu pani A.M. chyba faktycznie nie wyjdzie z biura. A myślałem, że nowe 660Ti zaspokoją każdego gracza, nawet takieego, który budzi się z głową na klawiaturze. I to jeszcze lubiący się grzać Gainward.
    7. Za 1600 referent GTX670.. Bój się Boga. Referenty to się kupuje po 1300-1400.
    Wyjdzie, wyjdzie Hmm... To zróbmy tak marudy. Jeśli Gainward się spali, wymienimy go na 660Ti z Twojego polecenia. Pasuje?
    Cena jest podana na porównywarce, nie mi z nią dyskutować

Z pewnością to są tam same myszki z przerostem formy nad treścią

Temat fajnie wyglądający ale z zawartymi tu twierdzeniami trudno się zgodzić
    Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje i dyskusja trwa. O to właśnie w tym chodzi

Niech mi ktoś pokaże pani-biznes, która ma czas na granie?
    Myślisz stereotypowo. Praca w biznesie wymaga dyspozycyjności, ale nie oznacza, że nie masz w niej wolnego czasu. Skłoniłabym się nawet ku stwierdzeniu, że masz go więcej, niż w każdej innej A jeśli pani Aleksandra ma hobby, to dlaczego miałaby go nie rozwijać? Tak samo robi każdy z nas tutaj

I to w Battlefielda 3 (najpewniej multi)...
    Czytanie ze zrozumieniem:
    Poza kilkoma sporadycznymi sesjami w Internecie, woli jednak grać w pojedynkę.
    Wszystkie wymienione gry były przykładami.

i to w Starcrafta taką myszką? W tej grze trzeba być kosmicznie szybkim i precyzyjnym a takiego działania tego Arca sobie nie wyobrażam. Microsoft SideWinder, to są ładne i stylowe gryzonie, lepiej by pasowały i dało by się nimi grać.
    Starcraft w pojedynkę potrafi być baaardzo, ale to baaardzo powolną grą. Zaś w multi, fakt. Ale my (czyt. ja i Pani Aleksandra ) wolimy grać w pojedynkę.
    Co do Arc. Wbrew pozorom jest to cholernie wygodna mysz i zapewniam Cię, że byłbyś bardzo zaskoczony
    Ostatnio edytowane przez BlueEyed ; 19-08-2012 o 17:41
    "Nie bądźmy seksistami. Dziewczyny też mogą być overclockerkami!"

Z zewnątrz i tak nie będzie go widać
    Chodziło mi o to, że jest większy i ma więcej ciepłowodów, a więc zapewne jest wydajniejszy.

Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje i dyskusja trwa. O to właśnie w tym chodzi
    Wiadomo

Z pewnością...

Co do Arc. Wbrew pozorom jest to cholernie wygodna mysz i zapewniam Cię, że byłbyś bardzo zaskoczony
    Trzymam za słowo i jestem w stanie uwierzyć, że jest wygodna.

Czytanie ze zrozumieniem...
    Czytam ze zrozumieniem. Kampania Battlefielda 3 jest równie ciekawa co odcinek mody na sukces. Wspaniała przygoda Blackburna kończy się dość szybko i sprawia wrażenie, jakby ktoś chciał nas przegonić po kilku mapach w singleplayer, abyśmy później nie byli kompletnymi "n00bami" w starciu z innymi graczami. Nie wiem, czy ktoś wydałby na taką przyjemność 100zł To tyle odemnie i więcej do tematu, przynajmniej sprzętu nic nowego nie wniosę.

Newsman Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (1) Awatar bios
    Podważasz słowa redaktorów/testerów. Strzeż się!
    i3 540 / Scythe Mugen 3| GeForce 8800GT 512MB | AsRock P55M Pro | 6GB DDR3 1333MHz HyperX |
    AeroCool VP-450 | Thermaltake V3

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (2) Awatar Veloci
    Ad 6. Podaj proszę przykład, chętnie o tym porozmawiam
    Przykładowo Asrock Z77 Extreme 4. Portów praktycznie taka sama liczba, zasilanie nie ograniczy nawet OC a tańsza około 250 złotych niż Asus.

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (6) Awatar Stuqpuk
    Witaj
    1. Czemu użyłaś monitora z matrycą TN dla Bizneswoman która używa Photoshopa?

2.Ilość ram.
    To prawda, z doświadczenia wiem, jak wygląda zasobożerność Win8. Ale nie samym systemem człowiek żyje, czyż nie? Dołóż do tego Office 2018, Photoshopa CS10 i Firefoxa 33 - ups, właśnie zapychasz SWAPa.
    Nie wydaje mi się by ktoś kogo stać by wolną ręką wydać kilka tysięcy trzymał komputer który służy mu do poważnej pracy przez dłużej niż 4 lata.
    Poza tym, mam wrażenie, że "panibiznes" zrobiłaby lepszy interes gdyby zamiast pchać sie teraz w poważną nadmiarowość zainwestowała te pieniądze w dobrą podkładkę, podnóżek i jakąś kamerę internetową do wideorozmów, a dopiero gdy zacznie brakować zasobów zastanowiła sie czy warto kupować to czego brakuje, czy też lepiej już złożyć nowy zestaw.

3.Cooler i zasilacz nie wydają mi się najlepszymi wyborami w tym przedziale cenowym, ale mogę sie mylić.

4. Ciekawy sposób na przedstawinie zestawu.

5.
    . Kampania Battlefielda 3 jest równie ciekawa co odcinek mody na sukces.
    Z racji, ze zaczęliście o tym rozmawiać, sprawdziłem to i ... no cóż w modzie na sukces dzieje się wiecej i chyba chyba ciekawiej.

Cytat Zamieszczone przez bios Zobacz posta
    Nie podważam, tylko się z nimi nie zgadzam

Cytat Zamieszczone przez Veloci Zobacz posta
    Przykładowo Asrock Z77 Extreme 4. Portów praktycznie taka sama liczba, zasilanie nie ograniczy nawet OC a tańsza około 250 złotych niż Asus.
    Faktycznie, obie płyty wyglądają niemal identycznie, nie biorąc pod uwagę Wi-Fi. Więc ASRock wydaje się być lepszym wyborem Między innymi po to tu jestem, warto wymieniać się opiniami z innymi ludźmi

1. Czemu użyłaś monitora z matrycą TN dla Bizneswoman która używa Photoshopa?
    Pani jest dyrektorem. Nie będzie tworzyła, a co najwyżej przeglądała stworzone przez jej podwładnych projekty. Do tego chyba nie jest obligatoryjnie wymagana IPS?

zainwestowała te pieniądze w dobrą podkładkę, podnóżek i jakąś kamerę internetową do wideorozmów,
    Myszki z dobrą optyką świetnie śmigają po biurku (co dla mnie jest nawet wygodniejsze - nie lubię oporu podkładek). Do zestawu nie dobrałam również zagłówka, słuchawek, mikrofonu, poduszki na fotel i tablicy korkowej na ścianę. Wybacz

Nie wydaje mi się by ktoś kogo stać by wolną ręką wydać kilka tysięcy trzymał komputer który służy mu do poważnej pracy przez dłużej niż 4 lata.
    ...
    a dopiero gdy zacznie brakować zasobów zastanowiła sie czy warto kupować to czego brakuje, czy też lepiej już złożyć nowy zestaw.
    Więc wolisz kupować używany samochód co cztery lata, niż raz na naście lat auto droższe, ale lepsze i niekoniecznie używane? Rzecz jasna to tylko przykład. Wierz mi, kobiety myślą przyszłościowo

3.Cooler i zasilacz nie wydają mi się najlepszymi wyborami w tym przedziale cenowym, ale mogę sie mylić.
    O tym dyskutowaliśmy już wcześniej, więc moje zdanie znasz

4. Ciekawy sposób na przedstawinie zestawu.
    Dziękuję, starałam się

Z racji, ze zaczęliście o tym rozmawiać, sprawdziłem to i ... no cóż w modzie na sukces dzieje się wiecej i chyba chyba ciekawiej.
    Czytam ze zrozumieniem. Kampania Battlefielda 3 jest równie ciekawa co odcinek mody na sukces. Wspaniała przygoda Blackburna kończy się dość szybko i sprawia wrażenie, jakby ktoś chciał nas przegonić po kilku mapach w singleplayer, abyśmy później nie byli kompletnymi "n00bami" w starciu z innymi graczami. Nie wiem, czy ktoś wydałby na taką przyjemność 100zł
    No to już wiesz, bo ja wydałam Kampania była krótka, ale bardzo filmowa, a takie klimaty lubię. Faktycznie, gra skończyła się tam, gdzie mogła się jeszcze długo, dłuuugo potoczyć, ale cóż. W CoD mamy niemal to samo

Ach, jeszcze jedno @r9d9 naprawdę uważasz za ciekawszy serial, w którym córka bierze ślub ze swoim ojcem i ma dziecko z synem? To ja już wolę odpalić Battlefielda...

- te słowa wskazują, że jednak nie zaglądałaś do testu, już się nic nie odzywałem, ale

Nie podważam, tylko się z nimi nie zgadzam

Czyli nie zgadzam się, bo z pewnością są tam same myszki z przerostem... ale nawet nie wiem jakie! Z pewnością mają przerost przewodu nad kablem.

Myszki z dobrą optyką świetnie śmigają po biurku (co dla mnie jest nawet wygodniejsze - nie lubię oporu podkładek).
    Tak najlepsze jest super śliskie biurko, każdy sensor współpracuje z nim idealnie, tak samo jak ślizgacze, które wcale się nie zdzierają i nie rysują... herezja

Ach, jeszcze jedno @r9d9 naprawdę uważasz za ciekawszy serial, w którym córka bierze ślub ze swoim ojcem i ma dziecko z synem? To ja już wolę odpalić Battlefielda...
    Ja też tak uważam. Misja w single, w której samolot myśliwski atakuje aż do bólu garstkę piechoty to przegięcie już sam nie wiem czego. Po tej misji spodziewałem się tam nawet smoka z wiedźmina 2. Tak, wolę Ridża i Bruk.

Czyli nie zgadzam się, bo z pewnością są tam same myszki z przerostem... ale nawet nie wiem jakie! Z pewnością mają przerost przewodu nad kablem.
    A Ty oczywiście przeglądasz moją historię przeglądania i wiesz, że nie czytam portalu ani testów (a zwłaszcza tekstu o myszkach).

Tak najlepsze jest super śliskie biurko, każdy sensor współpracuje z nim idealnie, tak samo jak ślizgacze, które wcale się nie zdzierają i nie rysują... herezja
    Co kto lubi.

- te słowa wskazują, że jednak nie zaglądałaś do testu, już się nic nie odzywałem, ale
    Zauważyłeś tam dwuliterówkę "to"? Nieco ona zmienia sens mojego zdania.

Ja też tak uważam. Misja w single, w której samolot myśliwski atakuje aż do bólu garstkę piechoty to przegięcie już sam nie wiem czego. Po tej misji spodziewałem się tam nawet smoka z wiedźmina 2. Tak, wolę Ridża i Bruk.
    Więc oglądaj sobie Ridża i Bruk, a ja odpalę sobie Battlefielda Jak szukasz realizmu, to polecam poligon, a nie jakąkolwiek grę.
    Ostatnio edytowane przez BlueEyed ; 22-08-2012 o 01:05