Strona 357 z 414 PierwszyPierwszy ... 257307347353354355356357358359360361367407 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,561 do 3,570 z 4139

Wątek: Wyszperane okazje

HWBot Team Extreme overclocker Reputacja:   (17) Awatar phobosq
    Cytat Zamieszczone przez blabla123 Zobacz posta
    Mogę jeszcze raz napisać o tym, że trzymać się z dala od firmy carolus_zakupy aka carolus_pl, bo pracują tam spece najwyższej klasy
    Jest ciąg dalszy sprawy z moim Q9650 Otrzymałem poważne pismo iż testowali go na 3 płytach, nie był wykrywany, raz na jakiejś zaskoczył ale nie dało się postawić systemu. Pisałem chyba 20x, że na badziewiach typu P41 mogą występować problemy, w sumie mieli nawet na stanie jakieś highendowe mobaski pod 775 ale najwidoczniej z logiką nie mają nic wspólnego, oczywiście grożenie sądami i takie sprawy
    Wrzucam cepa w pierwsze mobo jakie mam pod reką... bangla Kubuntu z livecd? Bangla! Niech będzie, że odpalę Ubuntu, bo na takim podobno się wiesza... bangla Przed momentem postawiłem 7kę... bangla
    Także trzymać się z daleka, bo jeszcze są gotowi odpalać Xeony 771 bez przeróbki na gniazdach 775 i będzie problem

---

Na bocie kilka potków się pojawiło.

http://forum.hwbot.org/showthread.php?t=162911
    Coś ci ściemniają, bo mają na stanie P5E64 WS Evo - http://allegro.pl/asus-p5e64-ws-evol...095555958.html
    Oprócz tego na allegro są też P5E3 Deluxe - http://allegro.pl/asus-p5e3-deluxe-i6577014396.html i poprawiają się ceny cepów 45 nm - np. E8500 za 46 zeta. Jeszcze trochę i będzie można w końcu przerzucać je na kilogramy.

i właśnie dlatego nie starcza mi czasu na kręcenie!

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Dlatego tym bardziej mam z nich bekę, a pisałem wielokrotnie, że skoro działa u mnie na 6 płytach to jak odpalają na jakiś wynalazkach ze słabą sekcją to co się dziwić. No ale "skoro producent umieścił informację w specyfikacji"...
    No ale dobra, pisałem by odpalili na dobrej płycie to dostałem coś mniej więcej takiego "skoro procesor wymaga płyty z wysokiej półki to na pewno jest zepsuty"
    Ważne, że proc działa u mnie. Pierwsze lepsze mobo, livecd i działa, postawiona winda i działa
    Jeszcze co prawda nie robiłem poważniejszych testów, bo na szybko zamontowałem boxa by tylko sprawdzić co i jak ale i to też sprawdzę jak będzie wena.
    Sprzętów to mają sporo, bo skupują po taniości i potem towar wraca z ceną +50%. Dlatego pewnie sprzedałem tego proca od ręki, aukcja szybko poszła.

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (8) Awatar JacekMlynek
    Dzięki phobosq i blabla123 za linka (na PW i w temacie tutaj nie wchodziłem chwilę). Posłałem PW. Generalnie który będzie lepszy z tych? 1-CPU Pot Kingpin Dragon 2-CPU Pot Kingpin Venon 3-CPU Pot Ek SF3D?

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    SF3D na starcie sobie odpuść. Zapinka jest beznadziejna.

Venom nadaje się w zasadzie tylko do procków bez coldbuga. I strasznie przemraża płytę.

Dragon jest dobry do procków z coldbugiem, ale do tych bez też będzie ok. Ja bym jego brał.
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO 256 GB
    = SSD 860 PRO 4 TB = Q300 PRO 512 GB = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

Nikon D500 = Nikkor 17-55 mm f/2,8 = Sigma 50-100 mm f/1,8 = 4x Nikon SpeedLight SB-5000 = 1x Nikon SpeedLight SB-700

NIE odpowiadam na pytania na PW

Akurat wszystkie są dostępne. Jeszcze tylko o jakość podstawy spytam i można w końcu na poważnie zacząć.

- - - Aktualizacja - - -

BTW dobra cena?

Jacek, powodzenia przy shoppingu sprzedawca jest OK, brałem od niego mobo, z Portugalii idzie do nas ok. tydzień.

- - - Aktualizacja - - -

110 za pota jest OK, nie wiem ile wyjdzie przesyłka, ale spodziewaj się czegoś rzędu 25 euro.

Auć..., 52 euro wysyłka. Muszę szybko to przemyśleć

A, może jeszcze @ivanov poradzi - rozważ GPU pota, jeśli myślisz o benchowaniu 3D. Gadałem kiedyś z Bartkiem i mówi, że na GPU poty mimo wszystko jest popyt, ludzie go co chwilę pytają, a jak patrzysz na ogłoszenia, to ich nie widać.

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (94) Awatar blabla123
    Cytat Zamieszczone przez JacekMlynek Zobacz posta
    Auć..., 52 euro wysyłka. Muszę szybko to przemyśleć
    Rozumiem, że to prio? Paka eko idzie dość długo ale przeważnie płacisz 1/3 tego co za prio.
    I jak masz farta to prio odbierasz po tygodniu a eko po 2.
    Wysyłałem prio pamięci do VINGa i szły kilka dni (~80zł?), potem eko szły 2 mobki (~120zł?).
    Podejrzewam, że ceny nie tylko u nas tak wyglądają.

Cytat Zamieszczone przez blabla123 Zobacz posta
    Rozumiem, że to prio? Paka eko idzie dość długo ale przeważnie płacisz 1/3 tego co za prio.
    I jak masz farta to prio odbierasz po tygodniu a eko po 2.
    Wysyłałem prio pamięci do VINGa i szły kilka dni (~80zł?), potem eko szły 2 mobki (~120zł?).
    Podejrzewam, że ceny nie tylko u nas tak wyglądają.
    Napisałem do niego, powiedział że jak waga będzie do 6 kilo to 32 euro będzie. Stwierdził, że wysyłka taka droga, bo to tyle waży. Nic nie mówił o typie.

- - - Aktualizacja - - -

Cytat Zamieszczone przez phobosq Zobacz posta
    A, może jeszcze @ivanov poradzi - rozważ GPU pota, jeśli myślisz o benchowaniu 3D. Gadałem kiedyś z Bartkiem i mówi, że na GPU poty mimo wszystko jest popyt, ludzie go co chwilę pytają, a jak patrzysz na ogłoszenia, to ich nie widać.
    Generalnie można by było, ale:

-hajs $$$$
    -w teraźniejszości o 3D nie myślę, brak czasu. Parę osób wie o mnie co nieco, to wiedzą co i jak.

Uprawnienia umieszczania postów