Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: Program do przewidywania potencjału OC (podkręcania) procesora (CPU)

Advert Manager Guru overclockingu Reputacja:   (13) Awatar Dawid_S
    Cytat Zamieszczone przez Dziarson Zobacz posta
    A potem Intel wypuści nową podstawke AMD tez i program w pisdu
    Taki głupi to ja nie jestem. Jeśli całość dojdzie do skutku i będzie przydatna, to baza danych będzie automatycznie aktualizowana. Np. codziennie lub co godzinę lub nawet co minutę. To da się zrobić

- - - Aktualizacja - - -

Aktualnie pobiera się średnio 5 wyników na sekundę z HWBot . Czyli w tej chwili mam już około 70 tys. wyników (część zapewne się powtarza i trzeba będzie to później odsiać - pobieram na raz kilkoma metodami i niektóre wyniki mogą się powielać, np. ten sam wynik na stronach w różnych wersjach językowych).

No i Dziarson - jak już pobiorę wyniki, które są teraz, to później kwestia aktualizacji tego będzie prosta i szybka, bo to będzie raptem kilka tysięcy nowych rezultatów, a nie kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy wyników...

- - - Aktualizacja - - -

Prawie 100 000 wyników na początek wystarczy. Na ten moment nie będę już więcej pobierał, bo chcę się w końcu wyspać . Jak znów będę miał chwilę czasu, to przefiltruję te pliki i wrzucę do lokalnej bazy danych.

Advert Manager Guru overclockingu Reputacja:   (13) Awatar Dawid_S
    Temat raczej zostanie przeze mnie porzucony. To co kiedyś udało mi się zrobić można znaleźć na GitHub - https://github.com/dawidsamolyk/Hard...kingPredicting . Jeśli ktoś chce to może skorzystać z tych źródeł i spróbować coś z tego zrobić .

Nie ma tam zaimplementowanych żadnych algorytmów - sam model (jeśli dobrze pamętam) i to jeszcze nie dokończony (oparty o MVC).

Redaktor i Administrator Extreme overclocker Reputacja:   (20) Awatar majkel_94
    Cytat Zamieszczone przez majkel_94 Zobacz posta
    Ja czasem nie umiem zrozumieć po co wszędzie pchać obiektowe, gdy to niepotrzebne... rozumiem jakiś sklep internetowy i koszyk, czyli obiekt i klasa do przechowywania danych, ale przy takim przetwarzaniu to bez sensu
    Wspaniale się czyta swoje wypociny po tylu latach Wtedy PHP był dla mnie fajnym językiem

@Dawid_S
    Repo na githubie umarło Ci, znaczy pewnie ze wstydu usunąłeś Szkoda, bo można by z tego zrobić fajną webową apkę, jak jest cała baza wyników, może zamiast wymyslać algo to po prostu sieć neuronową nauczyć
    Ostatnio edytowane przez majkel_94 ; 28-06-2017 o 18:46
    | Intel Core i7 2700K @ 4,5 GHz 1,35V | Gigabyte Z68X-UD3H LGA1155 | Kingston Savage 2x8 GB @ 2133 MHz CL9 1.65V |
    | 2x Samgate F3 500GB HD502HJ - Hybrid RAID 0+1 | Kingston HyperX 3K 240GB SATA III | Corsair VS650 |
    | Gigabyte GeForce GTX 970 4GB Gaming G1 @ 1550/7200 MHz | Xonar DX | BitFenix Shinobi | Dell P2414H 24" 1080p AH-IPS |