Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 28910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 214

Wątek: Ulubione piwo [18+]

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (17) Awatar An2
    Hmm, nie wiem jak u was, ale u mnie za małolata (PRL lub krótko po) była moda na zbieranie etykiet piwnych.

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (85) Awatar ivanov
    Cytat Zamieszczone przez blabla123 Zobacz posta
    Imperium Prunum?
    Imperium Prunum jest spoko, ale jednak trochę nie warte swojej ceny (pomijając "elitarność").

Komes Porter Bałtycki to jest to
    8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (1) Awatar anakolót
    Imperium Prunum widziałem tylko na oczy w stanie opróżnionym w Krk niestety jakieś ciemne Kormorana piłem ale nie pamiętam już jakie, raczej nie Porter Warmiński. Choć jak będzie okazja to na pewno spróbuję

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (51) Awatar blabla123
    Cytat Zamieszczone przez ivanov Zobacz posta
    Imperium Prunum jest spoko, ale jednak trochę nie warte swojej ceny (pomijając "elitarność").

Komes Porter Bałtycki to jest to
    Na Samca Alfa się nie załapałem kolejny raz więc w kierunku Imperium mnie ciągnęło... gdyby jeszcze zawołali ze 30zł to w ciemno biorę, bo po tyle mniej więcej miało być... tak samo jak w przypadku samca wyszło w praniu inaczej, chcieli najtanej 50zł, tyle za piwo nie dam No dobra za samca bym przebolał
    Po głowie chodzi mi Black od Mikelera, podobno to co tygryski lubią najbardziej ale w mojej okolicy najbliższej brak... zresztą jak powyższych piwek

Dobrze chociaż, że udało mi sie uzupełnić o kilka innych ale nie degustowałem jeszcze.
    Na odpowiednią okazję czekają:
    - Grand Imperial Porter z browaru Amber, nie jestem pewny czy już nie piłem, bo etykieta znajoma
    - Noc Kupały Stout od Peruna
    - Kraina Welesa też od Peruna ale już RIS
    - Young's Double Chocolate Stout, kiedyś piłem i mi smakowało ale było to lata temu, wziąłem, bo było

U mnie ogólnie bieda z lepszymi piwami ale coś tam się powoli rusza do przodu. Choć Krainy jeszcze nie piłem to już 3 zamówiłem ekstra i na następny weekend mają mi sprowadzić

Jak już to delektuję się ostatnio klasyką, wczoraj pospawałem się Porterem bałtyckim od Komesa (browar Fortuna), bardzo ale to bardzo mi podchodzi. Jeszcze z Okocima ten Mistrzowski Portet też jest niezły ale Komes bardziej mi podchodzi, no i nie jest gazowany tak mocno. Nie wiem czemu nagazowali tak portera w Okocimu

Jako, że u mnie w sklepie jest słaby wybór, to zdecydowałem się na Grand Imperial Porter browaru Amber. Jest całkiem spoko, nie spodziewałem się szału, ale jest przyzwoite.

Z kolei totalnie nie polecam pewnego piwa, które uważam za najgorsze jakie do tej pory piłem. Nie jest to Harnaś (Harnaś przy tym piwie jest bardzo dobry). Chodzi o Schladminger Bio Zwickl. To jest piwna abominacja. To piwo poza tym, że smakowo jest bardzo zwykłe, to jest do tego kwaśne.

Użytkownik Entuzjasta overclockingu Reputacja:   (4) Awatar koku
    może się zważyło/skisło ?
    Spolier:

CPU: Intel i5 4670k + Noctua NH-D15 | MOBO: Msi Mpower z87 | GPU: Msi 1070 gtx Gaming X 8G | RAM: 2x8 gb ddr3 G Skill Ripjaws X 2133Mhz | SOUND: Asus strix soar
    HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200rpm x2 | SSD:Transcend (S) 256 gb | PSU: XFX TS 550W 80+ bronze | OS: Windows 10 Pro x64 | OKNO: BenQ GL2460 1920x1080

Wątpię, byłem ostrzegany o niskiej jakości tego wyrobu

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (51) Awatar blabla123
    Może popsute choć teraz moda jest na te kwaśne piwa, może to tego tupu miało być? Jeszcze nie trafiłem na taki typ choć znalazłem nowy punkt z browarkami i już wpadły 2 okazy z listy

Spróbowałem Amber Koźlak i w sumie nie jest tak źle. Ale ponad 5 zł to nie jest dobra cena moim zdaniem

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (18)
    Najlepsze piwo nie jest pewiem tylko cydrem

Uprawnienia umieszczania postów