Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 214

Wątek: Ulubione piwo [18+]

Użytkownik Extreme overclocker Reputacja:   (43) Awatar blabla123
    Cup Cake - w zapachu czuć beczkę, żywicę, w smaku dość owocowe, goryczka może być, alkoholowe w pierwszym łyku dość sporo, po ogrzaniu rogrzewa również ale bardziej stonowanie. Moim zdaniem za mało słodyczy, za dużo alkoholu w smaku, może gdyby był bardziej ukryty to bym się zachwycił, a tak jest dobrze i nic więcej jeśli lubicie takie klimaty.

W sumie zapomniałem tutaj uzupełnić

W weekend piłem z Pinty kilka piw.
    Sanrajza była taka sobie. Co prawda samo w sobie piwo dość dobre, lekko zbożowe, cytrusowe ale jakieś takie bez polotu. Może za duże nadzieje z nim wiązałem.
    A ja pale ale - również jakoś spcejalnie złe nie było ale szału to to nie robi zdecydowanie.
    Najlepiej wypadła Oto Mata IPA, jest lekko głaciutka, przyjemna dość w smaku ale cytrusy jakieś takie przygaszone, a goryczka też jakaś taka mało goryczkowa choć może odrobinę zalegająca. Ale najlepiej mi podeszła z tych trzech mimo to. Jest bardzo pijalna. Ląduje na liście awaryjnej na drugie podejście

No i dzisiaj też coś na rusza wziąłem.
    Vermont IPA z Pinty jest taka sobie, dla mnie w sumie mocno grejfrutowa i ciut żywiczna w zapachu i smaku. Owocowo słabo ale odrobinę słodko więc jest ogólnie do wypicia choć szału na mnie nie zrobiła zdecydowanie.

Ale za to Kwas Kappa to rewelacja. To chyba 7 czy 8 butelka i dalej jestem zachwycony. Lekki, zabalnsowany lager z przyzwoitą chmielową goryczką. I do tego nie za kwaśne więc bardzo pijalne.

- - - Aktualizacja - - -

Zapasu uzupełnione

Na degu poleci zaraz stoucik.

- NCFOM - Guru overclockingu Reputacja:   (22) Awatar MJ
    Bodajby Cię mohery dopadły pod klatką schodową smakoszu !

E tam jaki ja smakosz. Czytam o takie super piwo, o wanilia, o śliwki, otwieram śliwek c***a, wanili brak nie czuję
    Próbuję co się da, jak jest coś wartego powtórzenia to się kupuje kolejne i się pije, a co!
    Hobby trzeba mieć, każdy dzień to -1 do dead line więc trzeba sobie robić takie małe święto przed pójściem spać, bo można się rano nie obudzić

Sour Shower (Lite Sour Rye Milk Hoppy ALE) z Golema jest świetne!
    Mega kwaśne, jak kwasek cytrynowy w płynie, lekkie, lekko gryzące w przełyk. Super się pije!
    W zapachu mega cytrusowe i odrobinę chmielowe.
    Jeden z lepszych kwasów jakie piłem

Barley wine z Komesa bardzo dobre. Palone, słodkie, czuć suszone owoce, rodzynki. Alkohol może odrobinę przeszkadzać i pod koniec butelki robi się srogo, wkońcu 12% ale sądze, że za te pół roku czy rok na leżaku zbije moc i będzie rewelacja. No i cena śmiech, chyba 9zł płaciłem dzisiaj za sztukę

Administrator Guru overclockingu Reputacja:   (83) Awatar ivanov
    Zgadzam się, że bardzo spoko Piłem zaraz po premierze

- - - Aktualizacja - - -

Aczkolwiek moim bezapelacyjnym faworytem, jeśli chodzi o Barley Wine, pozostaje Hard Bride

To piwo jest po prostu mega

8018 MHz

i7-5960X @ NH-D15 = X99-SOC Force = Vega 64 Nitro+ Ltd Ed = 64 GB TridentZ 3200C14 = SSD 950 PRO = SeaSonic X-760 = NZXT H630 = Strix Raid DLX

NIE odpowiadam na pytania na PW

W sobote byłem po zapasy kolejne, bo wiało już pustką trochę w szafce, a wieczory teraz długie i chłodne

Użytkownik Doświadczony overclocker Reputacja:   (17) Awatar An2
    Ooo, Piwo z Grodziska. Pamiętam jak za małolata znajdowałem na wsi w Wielkopolsce na wakacjach na strychach stare zakurzone butelki z podobną etykietą Piwo Grodziskie.

Tak a,propo to dwa PRLe siedzą w lodówce trzeba by się do nich dobrać. I ostatnio piłem Ciechana na miodzie, pycha.

Grodziskie były cztery, wszystkie po dacie, od 3 do 6 miesięcy. Na próbe był zwykły i był dobry więc resztę jak wciskali to brałem i się nie zastanawiałem
    Wczoraj poszedł specjał i była gitara na 102.

Uprawnienia umieszczania postów